Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6780
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Impresjonizm i dinozaury w trójwymiarze

Czwartek, 15 lipca 2021, 8:37
Autor: WAC
Karpacz: Impresjonizm i dinozaury w trójwymiarze
Fot. organizator
Malarstwo impresjonistów i postimpresjonistów dla wielbicieli sztuki, a dla miłośników prehistorycznych gadów – dinozaury. Wszystko – w trójwymiarze. Dwie wyjątkowe wystawy po raz pierwszy będzie można zobaczyć w Karpaczu.

Obie ekspozycje będzie można obejrzeć w Hotelu Gołębiewski, w weekend 17-18 lipca (godz. 10-18). Każdy odwiedzający otrzyma okulary 3D i wyruszy w świat sztuki lub prastarych zwierząt.

Ponad 60 mistrzowskich dzieł malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu takich jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy van Gogh przetworzono do wersji 3D, tym samym umożliwiając kontakt z żywym obrazem. Wschód Słońca wzrusza bardziej niż zwykle, gwieździsta noc hipnotyzuje zapierając dech w piersiach, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu powodując, że goście odkryją szczegóły obrazów, na które do tej pory nie zwrócili uwagi.
 
Podczas wystawy „Dinozaury w 3D”, nie tylko najmłodsi przeżyją niezapomnianą przygodę i odkryją jurajski świat w trójwymiarowej wersji. Przedstawienie obrazów w niestandardowej formie pozwoli poznać blisko 50 gatunków tych prastarych gadów.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group