IKS wciąż bez seta

Wiadomości: III-liga siatkarek
Sobota, 11 stycznia 2014, 22:44
Aktualizacja: 22:45
Debiutujące w rozgrywkach III–ligi siatkarki IKS–u Jelenia Góra zbierają kolejne szlify. Podopieczne Jerzego Sarny niestety nie doczekały się pierwszego wygranego seta w rozgrywkach przegrywając dziś na wyjeździe 0:3 z Olimpem Oborniki Śląskie.

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~IKS 12-01-2014 15:11
podaję wyniki 6:25 1-set !!! 18:25 2-set 15:25 3 set Dziękujemy czy płaczemy?
~widz 45 12-01-2014 22:57
Po pierwsze trzeba obejrzeć mecz aby oceniać, wynik niczego nie oddaje i o niczym nie mówi. Poza tym trzeba coś wiedzieć na temat siatkówki aby komentować. Ja tam mimo wszystko dziękuje. Choć meczu nie widziałem.
~do IKS 13-01-2014 9:32
Widzę że jesteś zwykłym tchórzem, który nie ma odwagi przedstawić się kim naprawdę jest a za osłoną internetu pokazuje swą kulturę i poziom myślenia oraz swój sposób na rozwój czegokolwiek w naszym mieście. Gratulacje to jest godne zachowania prawdziwego kibica czy tez widza. Widać jaki jest poziom twojej znajomości sie na temat gry w siatkówkę. Jak nie pasuje gra tego zespołu to nie wypowiadaj się a komentarze wypowiadaj sobie przed lustrem,to wtedy może zrozumiesz co mówisz i w jaki sposób. Powodzenia dziewczyny a efekty pracy przyjdą z czasem.
~do IKS 13-01-2014 9:42
Fajnie że napisałeś wyniki ale nie dodałeś (aś) faktu że w drugim i trzecim secie to IKs prowadził a oborniki goniły i końcówki tylko nie były najlepsze a po to grają aby się w póżniejszej grze wykorzystywać swe przewagi. Mimo porażek to dziękuje prawdziwym kibicom tj. kibic45 i podobnym że mimo wyników chcą jak najlepiej dla dziewczyn. A tacy kibice jak IKS którzy zapewne są oszustami i tchurzami, niech sobie gadają, bo to pewnie podnosi wartość ich własnego ego. Powodzenia i do zobaczenia 18 stycznia na trybunach mechanika.
~IKS 13-01-2014 16:39
Podałam suche wyniki bo ich nie było w informacji. Sfrustrowani nie potrafią odpowiedzieć na pytanie proste czy dziękujemy za postawę i walkę mimo wyniku czy płaczemy że nie podnosimy swoich kwalifikacji i ciągle nam brak tego wymarzonego seta. Powiem wam , ten set lub nawet dwa będą wygrane z Trzebnicą bo im już na niczym nie zależy może nawet wygramy mecz bo przeciwniczki już walczą o nic. I tak będą przed nami. My jednak pokażemy siłę i moc Jeleniogórzanek.
~znawca 13-01-2014 17:38
Zdobylyscie 15 i 18 punktow i mowicie ze przegralyscie w "koncowce"...? To wy sie nie znacie na siatkowce
~do IKS 13-01-2014 22:43
Zastanawia mnie twój sposób myślenia.Z jednej strony mówisz że jesteś z IKSu a z drugiej pytasz się z ironią czy się śmiać czy płakać z takiej gry. Takim sposobem pytasz się czy śmiać sie z ciebie samej i tego co reprezentujesz w IKSie. Zatem to że jesteś tchórzem chowającym się za internetem i udającym kogoś z IKSu to już wiemy ale żeby być tak tępym aby wzywać innych
~do IKS 13-01-2014 22:44