Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 1 maja
Imieniny: Filipa, Józefa
Czytających: 9189
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: II edycja „Nie bądź żyła! Oddaj krew!”.

Poniedziałek, 21 marca 2011, 8:47
Aktualizacja: 8:48
Autor: Petr
Po raz kolejny, Jakub Thauer – uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze ma zamiar zorganizować w tejże akcję charytatywną „Nie bądź żyła! Oddaj krew!”. Zgodnie z informacjami, II edycja „zbiórki z dobrego serca” odbędzie się 11 kwietnia 2011.

W poprzedniej edycji „Nie bądź żyła! Oddaj krew!”, którą Jakub Thauer zorganizował wraz z ks. Piotrem Sikorskim, nauczycielem religii w „Elektroniku” w Jeleniej Górze przy wsparciu całego grona pedagogicznego, udało się zebrać 31 jednostek krwi, tj. 13,5 litra. W całości, została ona przekazana dla Mateusza Napiórkowskiego z Podlasia, brata przyjaciółki Jakuba, chorującego na ostrą białaczkę limfatyczną. O kim tym razem myśli uczeń „Elektronika”?

– Po prostu, o kimś, kto krwi potrzebuje. Zbieramy dla Banku, który przekaże krew dalej, ot, w formie prezentu z okazji Świąt Wielkanocnych. Liczę na to, że uzbieramy jej znacznie więcej, niż ostatnim razem – mówi nam Jakub Thauer. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
613
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
 
112
Wymuszenie pierwszeństwa na Wolności
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group