Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6281
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: II dzień Festiwalu Rowerowego

Sobota, 7 sierpnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 12:24
Autor: MC
Kotlina Jeleniogórska: II dzień Festiwalu Rowerowego
Fot. MC
Kolejny dzień Rowerowego Festiwalu dobiegł końca. Dzisiaj odbył się Maraton w kilku kategoriach: Picollo, OPEN, bez licencji, z licencją, mężczyźni powyżej 40 lat.

Dwa razy na I miejscu stanęła Magdalena Balana w kategorii kobiet OPEN oraz kobiety z licencją. Także dwukrotnie na najwyższym miejscu na podium stanął Andrzej Kuiser z Bytowa, raz w kategorii mężczyźni 30 - 39 lat OPEN, drugi raz w kategorii mężczyźni Maraton Grande. Na trasie maratonu nie obyło się bez małych, na szczęście niegroźnych kraks.

Po raz kolejny pokaz karkołomnej i widowiskowej jazdy dał SPACEMAN - spec od trialu. Przeprowadzono konkursy w dmuchaniu dętki oraz na utrzymanie w powietrzu roweru. Najwięcej publiczności zgromadziła konkurencja w skokach wzwyż do wody. Zawodnicy skakali na różnych maszynach począwszy od FULLi i DUALów skończywszy na BMXach. Trzech najlepszych zawodników było w stanie przeskoczyć bez strącenia poprzeczki na wysokości 3.70 m. Dzisiejszy dzień kończy nocna impreza dla uczestników Festiwalu zorganizowana w namiocie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1096
Tak
59%
Nie
34%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group