W programie: Leonard Bernstein – Tańce symfoniczne z “West Side Story” oraz George Gershwin – Poemat symfoniczny “Amerykanin w Paryżu”, Koncert fortepianowy F-dur.
Partnerem koncertu jest Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie.
Audio
W piątek (11.12) o godz. 19.00 w sali koncertowej im. Stefana Strahla jeleniogórskiej Filharmonii Dolnośląskiej, w ramach II Dni Muzyki Amerykańskiej, będzie miał miejsce koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Piotra Gajewskiego. Przy fortepianie zasiądzie Neal Larrabee (USA). C
W programie: Leonard Bernstein – Tańce symfoniczne z “West Side Story” oraz George Gershwin – Poemat symfoniczny “Amerykanin w Paryżu”, Koncert fortepianowy F-dur.
Partnerem koncertu jest Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia. Polityka prywatności i cookies
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.