Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 6689
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: I kolejka A klasy

Niedziela, 20 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 19:49
Autor: Łukasz Stawski
Kotlina Jeleniogórska: I kolejka A klasy
Fot. Arkadiusz Piekarz
Zobacz foto z meczu w Dziwiszowie oraz wyniki i tabele z pierwszej kolejki A klasy.

<b>Grupa I</b>
Gambit Chełmsko Śląskie - <b>Orzeł Wojcieszów</b> 1:3 (0:2)
Pub-Gol Jelenia Góra - Victoria Czadrów 1:1 (1:0)
Orły Lipienia - <b>LZS Łomnica</b> 0:1 (0:0)
Spójnia Sady - <b>Zjednoczeni Bolków</b> 0:2 (0:0)
<b>Orzeł Mysłakowice </b>- Rudawy Janowice 2:0 (0:0)
Olimpia II Krzeszów - <b>Pogoń Świerzawa</b> 1:6 (1:2)
<b>Olimpia Kowary </b>- Halniak Miłków 7:0 (3:0).

<b>W następnej kolejce (27 VIII) grają:</b>
Orzeł W. - Halniak, Pogoń - Ol. Kowary, Rudawy - Krzeszów, Bolków - Orzeł M., Łomnica - Sady, Czadrów - Orły, Gambit - Pub-Gol.

======================================

<b>Grupa II</b>
Cosmos Milików - Orzeł Platerówka 0:0
Fatma Pobiedna - <b>Stella Lubomierz</b> 2:4 (0:1)
<b>Pogoń Markocice</b> - Granica Miłoszów 10:0 (2:0)
Skalnik Rębiszów - <b>Cosmos Radzimów</b> 1:2 (0:1)
Piast Dziwiszów - Włókniarz Leśna 0:0
LZS Stara Kamienica - <b>Woskar II Szklarska Poręba</b> 0:10 (0:3)
Olsza Olszyna -pauza.

<b>W następnej kolejce (27 VIII) grają:</b>
Platerówka - Woskar II, Leśna - Stara Kamienica, Olsza - Dziwiszów, Radzimów - Radar, Granica - Skalnik, Stella - Markocice, Milików - Fatma.

======================================

<b>Grupa III</b>
<b>1 kolejka (15 VIII):</b>
KS Łąka - <b>Bobrzanie Bolesławiec</b> 1:6 (0:1)
Przyszłość Dłużyna - <b>Leśnik Osiecznica</b> 0:3 (0:0)
<b>Błękitni Studniska </b>- Piast Wykroty 2:0 (0:0)
<b>GKS Warta Bolesławiecka</b> - Victoria Ruszów 2:1 (1:1)
<b>KGS Tomaszów Bolesławiecki</b> - GKS Iwiny 3:0 (1:0)
<b>Piast Czerwona Woda</b> - Czarni Czerna 5:0 (1:0)
<b>Jawa Otok </b>- Iska Łagów 2:1 (2:0)
Górnik Węgliniec - pauza.

<b>2. kolejka (20 VIII): </b>
<b>Bobrzanie</b> - Iskra 4:1 (0:0)
<b>Czerna</b> - Otok 3:2 (1:0)
Iwiny - Czerwona Woda 2:2 (0:1)
Ruszów - <b>Tomaszów Bol.</b> 0:2 (0:0)
<b>Wykroty </b>- Węgliniec 3:0 (1:0)
<b>Osiecznica</b> - Studniska 3:0 (1:0)
<b>Łąka</b> - Dłużyna 2:0 (0:0)
Warta Bol. - pauza.

<b>W następnej kolejce (27 VIII) grają: </b>
Dłużyna - Bobrzanie, Studniska -Łąka, Węgliniec - Leśnik, Warta Bol. - Wykroty, Tomaszów Bol. - Mikułowa, Czerwona Woda - Ruszów, Otok - Iwiny, Łagów - Czerna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group