Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7214
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hubert Papaj „jedynką” do Sejmu?

Piątek, 31 lipca 2015, 8:10
Aktualizacja: 21:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Hubert Papaj „jedynką” do Sejmu?
Fot. Przemek Kaczałko
Polityczna karuzela wewnątrzpartyjna trwa, w każdym ugrupowaniu politycznym (tradycyjnie) wiele osób aspiruje do startu z najwyższego miejsca na liście. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wysokie ambicje ma szef jeleniogórskiej Platformy Obywatelskiej Hubert Papaj. Mówi się, że wystartuje z „jedynki” do Sejmu, choć pewniakiem na tej pozycji miał być minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Czy „wojenka” w dolnośląskiej PO ponownie zakończy się zwycięstwem zwolenników Jacka Protasiewicza? Okaże się dzisiaj (31.07), kiedy to Rada Regionalna przedstawi swoją propozycję listy do Zarządu Krajowego. Sam Hubert Papaj nie potwierdza naszych doniesień.

- Listę do Sejmu i Senatu ustali (i prześle propozycje na Zarząd Krajowy) Rada Regionalna w najbliższy piątek. Struktury udzielały rekomendacji kandydatom ze swoich szeregów, ale bez wskazania miejsc na liście, bo to kompetencja Rady Regionalnej – powiedział były wiceprezydent Jeleniej Góry.

Wcześniej mówiło się, że Hubert Papaj ma być kandydatem Platformy Obywatelskiej do Senatu, ale to mniej prawdopodobne, bowiem tu pewniakiem ma być Józef Pinior, ale nie wykluczony jest też start Jerzego Pokoja z konkurencyjnego komitetu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group