Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8779
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hotel Hampton by Hilton jeszcze w tym roku

Czwartek, 13 marca 2014, 7:21
Aktualizacja: 10:53
Autor: Angela
Jelenia Góra: Hotel Hampton by Hilton jeszcze w tym roku
Fot. Angela
To już pewne! W ostatnich dniach Hilton Worldwide podpisał umowę franczyzową dotyczącą prowadzenia hotelu w Jeleniej Górze przy ul. Pijarskiej. W obiekcie, w którym pierwotnie miała być galeria handlowa będzie 118–pokojowy hotel Hampton by Hilton.

Trzypiętrowy obiekt oferujący 118 pokoi zostanie otwarty jeszcze w tym roku. Powiększy on zarówno sieć Hampton by Hilton w Polsce , jak i dołączy do 17 hoteli Hilton Worldwide na terenie całej Polski, także tych, które pozostają w fazie budowy.

Hotel jest własnością spółki Ariadne z siedzibą w Szczecinie. Firma prowadzi obecnie projekt rewitalizacji istniejącego centrum handlowego i przekształcenia go w obiekt wielofunkcyjny, którego częścią będzie hotel.
Hampton by Hilton Jelenia Góra będzie oddalony zaledwie o parę kroków od centrum miasta, a w jego ofercie goście znajdą typowe dla marki udogodnienia jak np. ciepłe śniadanie wliczone w cenę noclegu.

- Polska jest dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem rozwoju i w ciągu ostatnich lat udało nam się z powodzeniem zaznaczyć swoją obecność w największych tutejszych ośrodkach turystycznych i biznesowych m.in. w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Jako jeden z niewielu rynków europejskich, któremu udało się uniknąć zapaści gospodarczej w czasie światowego kryzysu finansowego, Polska ma w dalszym ciągu wiele do zaoferowania, także dla markowych hoteli jak Hampton by Hilton Jelenia Góra ― powiedział Patrick Fitzgibbon, wiceprezes ds. rozwoju w regionie Europy i Afryki.

Oferta konferencyjna hotelu ma być skrojona na miarę potrzeb podróżujących w celach biznesowych.
- Hampton by Hilton Jelenia Góra będzie naszym pierwszym markowym hotelem w tym mieście. Goście, którzy odwiedzą hotel, będą mieli wyjątkową okazję zwiedzić to historyczne miasto lub wyruszyć do pobliskich Karkonoszy, które oferują jedne z najlepszych obiektów narciarskich w Polsce. Wyczekujemy już przyszłych gości oferując najlepszą obsługę, z której znana jest sieć Hampton by Hilton ― powiedział Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
188
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
24%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group