Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3353
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Horror w Jeleniej Górze

Środa, 15 lipca 2015, 11:22
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 4:37
Autor: Kino Helios
Jelenia Góra: Horror w Jeleniej Górze
Fot. Kino Helios
W piątek, 31 lipca o godzinie 22.00, kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną grozy ucztę filmową.

W ciągu jednej nocy pokażemy aż dwa długo wyczekiwane i co bardzo ważne premierowe filmy: „Szubienica” i „Taśmy Watykanu”!
Następnie uznawany za arcydzieło gatunku, legendarny „Egzorcysta” i na koniec przerażające „Wilkołacze sny”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu, że jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.
Czy jesteście na to gotowi?

Jeszcze tylko do jutra (16.07.) w kasach kina można kupić bilety na to wydarzenie w promocyjnych cenach.

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy (NMF) w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: SEANSE SPECJALNE

OPIS FILMÓW:
SZUBIENICA (napisy)
Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać.
TAŚMY WATYKANU (napisy)
27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów – kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.
EGZORCYSTA (napisy)
Jest to opowieść o niewinnym dziecku nawiedzonym przez tajemniczego ducha. Matka dziewczynki, zdeterminowana, by uratować ją z mocy demona, zwraca się o pomoc do dwóch księży, przepełnionego wątpliwościami Karrasa, oraz ojca Merrina, o wierze niewzruszonej jak skała. Najlepszy horror wszechczasów nadal przeraża jak żaden inny.
WILKOŁACZE SNY (napisy)
19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl) przestaje panować nad swoim ciałem. To co się z nią dzieje, wydaje się mieć związek z wydarzeniami, rozgrywającymi się na rybackiej wyspie zamieszkałej przez jej rodzinę, a także z chorobą jej matki, która od lat porusza się na wózku inwalidzkim. Dziewczyna uświadamia sobie, że jej rodzina skrywa tajemnice, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia. Wrogie nastawienie ludzi budzi w niej niepokój nie mniejszy od tego, który wywołują wyrastające na jej klatce piersiowej włosy. Chociaż miejscowy lekarz zapewnia ją, że wszystko jest w porządku, Marie nie przestaje zadawać sobie pytań o to, kim tak naprawdę jest i jaka jest jej natura.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group