Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8244
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Hasła odgadli, stówkę zgarnęli. Kalambury w Kwadracie

Piątek, 6 kwietnia 2012, 10:53
Aktualizacja: 10:55
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Hasła odgadli, stówkę zgarnęli. Kalambury w Kwadracie
Fot. Petr
Kolejne z cyklu klubowych kalamburów odbyły się wczoraj, tj. 5 kwietnia w klubie Kwadrat przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze. Było bardzo radośnie i w duchu wzajemnej rywalizacji. Drużyna, która odgadła najwięcej haseł „zgarnęła stówkę”. – Z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni – mówią zwycięzcy.

Podobnie jak slamy poetyckie, klubowe kalambury w jeleniogórskim Kwadracie odbywają się cyklicznie w co drugi czwartek miesiąca. Należy podkreślić, że obie imprezy z edycji na edycję cieszą się coraz większą popularnością wśród starszych oraz młodszych mieszkańców miasta, którzy tak samo chętnie „walczą” na poezję, jak zmagają się z kalamburowymi hasłami, które bynajmniej do najłatwiejszych nie należą.

– Bardzo lubię kalambury w Kwadracie. Cieszę się, że w naszym mieście w końcu organizuje się coś innego; gry i zabawy dla osób lubiących klubowe klimaty, które choćby we Wrocławiu są czymś zupełnie normalnym. Jak dotąd w Jeleniej Górze tego brakowało, teraz jest, i niesie za sobą mnóstwo śmiechu – podsumowuje Damian, jeden z uczestników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group