Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6804
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Hałaśliwy zlot

Poniedziałek, 18 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 17 stycznia 2006, 9:59
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Turysta z Kowar żąda ukarania organizatorów parady harleyów

Parada motocykli harley Davidson przyciąga tłumy fanów. Dla wielu mieszkańców jest to jednak bardzo uciążliwa impreza. Głośna muzyka i krzyki do późnej nocy nie podobają się Andrzejowi Kulikowi, który chce grzywny dla organizatorów imprezy harleyowców

Prawie do 3 w nocy słychać było hałas – skarży się Andrzej Kulik z Kowar. – Muzyka była tak głośna, że mimo, iż mieszkam 8 km od miejsca imprezy, słyszałem dokładnie słowa piosenek. Nie dało się zasnąć.
– Rozumiem, że takie imprezy to promocja regionu, ale nie można zapominać też o mieszkańcach – mówi.

Rozumiem rozgoryczenie, ale żyjemy w regionie turystycznym – tłumaczy Jerzy Pokój, właściciel Western City w Ścięgnach i zarazem gospodarz Parady Motocykli Harley Davidson.
– Przyjechało 800 harleyowców, a wraz z nimi kilka tysięcy turystów. Wiele miast w Polsce chciałoby zorganizować dla nich imprezę. Region przez to tylko się bogaci: zarabiają właściciele pubów, kawiarni, hotelarze i inni drobni handlowcy.

Przepraszam wszystkich za hałas, ale jest on nieunikniony. Miłośnicy motocykli nie przyjechali tu po to, by oglądać kwiaty i podziwiać pstrągi. Potrzebują dobrej zabawy.

Andrzej Kulik złożył wniosek o ukaranie organizatorów zlotu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group