Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8014
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Gwiazdy za pałacem Schaffgotschów

Czwartek, 1 maja 2008, 9:13
Aktualizacja: 9:13
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Gwiazdy za pałacem Schaffgotschów
Cieplickie błonia wypełni dziś wielotysięczny tłum – tak szacują organizatorzy.
Fot. AGA
Anna Maria Jopek, Dorota i Henryk Miśkiewicz, Marek Napiórkowski a do tego – Andreas Vollenweider. Wszystko okraszone komentarzem Tomasza Kammela. Tak będzie wyglądało czwartkowe popołudnie i wieczrór na błoniach w Parku Zdrojowym.

Wszystko z okazji jubileuszowego koncertu "Gwiazdy dla Jeleniej Góry". Przewiduje się, że na imprezę może przyjść nawet dziesięć tysięcy fanów zaproszonych gwiazd. Hitem będzie występ szwajcarskiego multiinstrumentalisty, który do Cieplic przyjedzie z Drezna. Jego muzyce towarzyszyć będzie spektakl typu „dźwięk i światło”.

Aby uniknąć tłoku i zamieszania, organizatorzy radzą zainteresowanym koncertem zostawiać samochody na wyznaczonych miejscach parkingowych. Lub w miarę możliwości – dojechać do Parku Zdrojowego autobusem MZK lub dojść piechotą.

W Cieplicach na 1 maja przygotowano 1060 miejsc parkingowych (na placach Kombatanta i Piastowskim, ulicach Wodnej, Fabrycznej, Zamoyskiego, Tabaki, Staszica, Podgórzyńskiej, Jagiellońskiej oraz Krośnieńskiej). Nad porządkiem czuwać będzie ochrona oraz wzmocnione patrole policji i straży miejskiej.

Relacja z imprezy w naszych wieczornych doniesieniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group