Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 8401
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gwiazdy Lecha Poznań na turnieju grup młodzieżowych

Wiadomości: PIECHOWICE
Poniedziałek, 21 stycznia 2008, 13:34
Aktualizacja: 13:35
Autor: ROB
Fot. Daniel Potkański
Piłkarze „Kolejorza” spotkali się z młodymi adeptami piłki nożnej w naszym regionie.

Zawodnicy Lecha w Karkonoszach przygotowują się do wiosennej rundy piłkarskiej. Stąd też przybyli na turniej żaków o puchar burmistrza Piechowic. Był też świetnie znany kibicom piłki nożnej trener Franciszek Smuda.

W turnieju żaków wzięło udział 5 drużyn z 3 klubów: 2 Lechii Piechowice, 2 SP Gol i KKS Jelenia Góra. Pierwsze miejsce zajęli młodzi piłkarze SP Gol, przed KKS–em i Lechią.

Rozegrano również mecze między rodzicami. I miejsce wywalczyli rodzice SP Gol, drugie – Lechii Piechowice a trzecie – KKS Jelenia Góra.
Nagrodami były szklane puchary, wykonane przez artystę z Piechowic Marcina Zielińskiego.

Turniej odbył się w sobotę (19 stycznia). Z kolei w niedzielę w Piechowicach odbyły się mecze młodzików oraz trampkarzy SP Gol i Lechii Piechowice. Na zakończenie, młodzi piłkarze spotkali się z drużyną Lecha Poznań.

Organizatorem zawodów byli: miasto Piechowice, Szkółka Piłkarska Gol oraz Lechia Piechowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~X-Cross 21-01-2008 17:07
Właśnie słyszałem jakie to spotkanie z zawodnikami Lecha było w niedziele. Przyszli ,po wielu prośbach łaskawie raczyli zrobić sobie zdjęcie z małolatami. Tacy wielcy zawodnicy , przecież to pierwsza liga. Gdzie oni będą sobie robić zdjęcia z jakimiś bachorami...jak już przychodzą to mogliby okazać trochę serca a nie...
~buldog 21-01-2008 20:42
noo żenada. W zapowiedziach było, że miał być Reiss, a podobno nie było go na tej gali w sobotę. Tylko jacyś trzeciorzędni piłkarze. Jedynie Smuda nie zawiódł.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group