Sobota, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 5134
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Groźnie na ostrym zakręcie trasy czeskiej

Czwartek, 10 lutego 2011, 14:23
Aktualizacja: 16:10
Autor: RED
REGION: Groźnie na ostrym zakręcie trasy czeskiej
Fot. TomyM.
Samochód marki Citroen Picasso prowadzony przez kobietę nie „zmieścił” się na wirażu i zajechał na przeciwległy pas uderzając w bok czeskiej ciężarówki podążającej w stronę byłego przejścia granicznego w Jakuszycach.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś na trasie międzynarodowej nr 3 czyli polskiej E65 nazywanej Szosą Czeską, na odcinku ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc na najostrzejszym zakręcie (180
stopni). Ofiar nie było, kierowcy i pasażerowi poza siniakami nic się nie stało. Samochód został jednak poważnie uszkodzony a wypadek naprawdę wyglądał groźnie.

Ruch został szybko przywrócony, bo czeski kierowca wykazał się elastycznością widząc legitymację służb bezpieczeństwa, którą okazał pasażer citroena. Szybko na miejscu pojawiła się również straż pożarna i policja. Utrudnienia trwały do godz. 11:30. Przyczyny zdarzenia ustali policja, ale nie można wykluczyć, że do stłuczki przyczynił się brak umiejętności jazdy po górskich i niebezpiecznych drogach.

Taką informację przekazał nam nasz Czytelnik (dziękujemy!). Zdjęcia powstały kilka sekund po wypadku. – Niestety tylko dwa, bo natychmiast pobiegłem udzielić pomocy poszkodowanym – czytamy w mailu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group