Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4627
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Grozili ludziom siekierą i nożem

Poniedziałek, 30 czerwca 2008, 16:43
Aktualizacja: 17:46
Autor: TEJO
Dwóch agresorów, którzy sterroryzowali ludzi niebezpiecznymi przedmiotami, zamknęła w areszcie policja. Odpowiedzą za groźby karalne. Mogą skończyć w więzieniu.

Noża jako argumentu w pyskówce z urzędniczką socjalną użył pijany petent ośrodka opieki społecznej. Zamiast dowodu osobistego, wyjął z kieszeni „kosę” i zażądał od kobiety wydania pieniędzy z zasiłku. Powiedział, że jak mu nie da należności, to ją zabije – Wcześniej urzędniczka odmówiła wypłaty, bo mężczyzna nie wylegitymował się, bo nie miał czym – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pijanego i rozjuszonego agresora spacyfikowali policjanci i osadzili go w policyjnym areszcie. Również tam trafił inny pijak, który podczas domowej awantury biegał po mieszkaniu z siekierą i groził śmiercią swojej kuzynce
Powodem agresji mężczyzny był trwający od dłuższego czasu konflikt rodzinny.

W niedzielę osiągnął apogeum. Przestraszona kobieta z obawy przed szaleńcem z siekierą wezwała policję. Patrol w mieszkaniu zastał agresora, który wymachiwał niebezpiecznym narzędziem. Ponadto nie chciał wyjść z mieszkania kobiety. Policjanci obezwładnili napastnika. Cuchnął wódką: w organizmie miał dwa promile alkoholu.

Za naruszenie miru domowego oraz kierowanie gróźb karalnych 29-latkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group