Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7395
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grottgera trzy tygodnie dłużej

Wtorek, 4 lipca 2017, 9:54
Aktualizacja: Środa, 5 lipca 2017, 6:42
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Grottgera trzy tygodnie dłużej
Fot. Przemek Kaczałko
Naprawa nawierzchni na ulicy Grottgera w Jeleniej Górze opóźni się o około 3 tygodnie. Powodem jest wymiana sieci wodociągowej, którą musi wykonać spółka "Wodnik".

- Remont ulicy Grottgera jest remontem bieżącym, nie chcieliśmy znowu tylko łatać dziury. Mieszkańcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Sami w mediach społecznościowych wyrazili zaniepokojenie, że układamy nową nawierzchnię, a co z wodociągiem i przyłączami wody? Firma Wodnik odpowiedziała pozytywnie i stwierdziła, że wymieni swoją instalację na nową - powiedział Norbert Łukaniuk, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze, który jest dosyć aktywny w mediach społecznościowych i w miarę możliwości reaguje na zgłoszenia mieszkańców.

- Do wymiany jest 200 metrów, a koszt to 300 tysięcy złotych - poinformował nas Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy PWiK "Wodnik", który tłumaczy, że po zdjęciu asfaltu - gdy wjechał na ulicę ciężki sprzęt - sieć nie wytrzymała i postanowiono ją wymienić. Prace spółki mają potrwać trzy tygodnie, a po ich zakończeniu zostanie dokończona naprawa nawierzchni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group