Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6027
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką

Wtorek, 13 lipca 2021, 9:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Gorąco na spotkaniu z Borysem Budką
Fot. Przemek Kaczałko
W poniedziałek (13.07) Jelenią Górę odwiedzili byli liderzy i parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej, którzy przekonują, że trzeba odsunąć PiS od władzy. Chwilami było nerwowo za sprawą obecności Marcina Bustowskiego i jego "drużyny" - lider Bezpiecznych Konsumentów przy każdej tego typu okazji stara się podnosić temat glifosatu i szeroko pojętego bezpieczeństwa żywności.

Spotkanie pod hasłem "Kierunek przyszłość" odbyło się z udziałem Borysa Budki, Grzegorza Schetyny, Alicji Chybickiej i kilku innych parlamentarzystów.

Cieszymy się, że jesteśmy w Jeleniej Górze - to świetnie zarządzane miasto pokazujące jak ważny jest samorząd. Nie boimy się spotkań w terenie, chcemy rozmawiać na argumenty - mówił Borys Budka, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, który niedawno ustąpił miejsca Donaldowi Tuskowi.

W trakcie spotkania rozmawiano m.in. o edukacji, służbie zdrowia, seniorach oraz przedsiębiorcach. Uczestnicy mogli też za pomocą ankiety odpowiedzieć, co z 7 proponowanych postulatów jest dla nich najważniejsze.

Polityce zawsze towarzyszą emocje, ale chodzi o to, żeby normalnie rozmawiać - mówił Grzegorz Schetyna, odnosząc się m.in. do głośnej postawy Marcina Bustowskiego.

Z kolei prezydent Jeleniej Góry usłyszał od jeleniogórskiego rolnika, że jest jedynym normalnym politykiem w PO, a pozostali to zdrajcy.

Politycy odpowiadali na pytania zgromadzonych i wierzą, że wygrają wybory do Sejmu i Senatu w 2023 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

52
23%
Cieszy
77
34%
Hahaha
12
5%
Nudzi
2
1%
Smuci
14
6%
Złości
71
31%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (155) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group