Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6005
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gorąca noc przed hotelem – autobus w ogniu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 4 maja 2009, 8:34
Aktualizacja: Wtorek, 5 maja 2009, 7:36
Autor: TEJO
Fot. rylit
Dwudziestu pięciu gości hotelu Cieplice ewakuowano po godz. 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek po tym, jak w płomieniach stanął autokar zaparkowany na hotelowym parkingu.

– Przyczyny pożaru na razie nie są znane – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Autobus PKS pochodzi ze Słupska. Kierowca spał w hotelu Cieplice przed powrotem z trasy – dodaje.

Ponieważ istniało bezpośrednie zagrożenie ogniem placówki, zdecydowano o ewakuacji jej gości. Strażacy dogasili pojazd, który spłonął niemal doszczętnie. Przyczyny i okoliczności a także straty wynikłe ze zdarzenia poznamy po analizie biegłych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz

~ 4-05-2009 9:45
kierowca spał po powrocie z trasy, a nie przed.
~olo 4-05-2009 9:56
~E 4-05-2009 11:03
przed powrotem - przecież jest napisane, że zarówno kierowca (jak i autobus) pochodzi ze Słupska
~gość2 4-05-2009 11:18
jak mógł spać po powrocie z trasy skoro był ze Słupska??? spał przed powrotną trasą do Słupska.. czepiasz się a sam nie wiesz jak jest poprawnie... po powrocie z trasy to będzie on spac w Słupsku
~aaa 4-05-2009 11:20
kierowcy autobusow ze slupska przyjezdzaja do jeleniej gory i nocuja w tym hotelu. rano wracaja do maciezystej firmy.
~kingsajz 4-05-2009 11:34
Autobusik odremntuja i bedzie jeszcze jezdzil 40 lat
~iQ 4-05-2009 11:41
Dobrze ze nikomu nic sie nie stalo :)
~onn 4-05-2009 12:12
Szkoda autobusu , smutny widok :(
~ 4-05-2009 12:19
przyczyna nie jest znana? jest znana na pierwszy rzut oka: komora silnika nietknięta, spód autobusu też nie, ewidentnie ktoś podpalił autobus od środka, wrzucił butelke z benzyną przez zbite okno i się zapaliło, ale chamstwo przyjechali ludzie i im autobus spalili...
~czarna ręka 4-05-2009 12:28
O jaka szkoda-pewnie był ładny i prawie nowy...(w Polsce)
rymcycymcy 4-05-2009 12:32
Wszystkie autobusy powinny być takie przewiewne. Większość pasażerów wydziela różne dziwne zapachy :)
~PKS Słupsk korporejszyn 4-05-2009 12:55
sprzedamy autobus. Używany, do kapitalnego remontu. Odbiór w Cieplicach ;)
~~ zgadzam się 4-05-2009 13:09
Jasna sprawa - podpalenie.
~PKS Słupsk dział Marketingu 4-05-2009 13:32
~$$no$$ 4-05-2009 15:46
...$$Autobus podpalono...$$...
~w 4-05-2009 15:50
jak zwykle k...nskie komentarze :]
~gosc niedzielny 4-05-2009 15:54
ciekawe gdzie był stróż nocny, gdy zaczynało się palić, pewnie przewracał się na drugi bok, smacznie chrapiąc...
~aristo 4-05-2009 16:13
Kolejny pojazd nie miał gdzie stanąć, tylko akurat w płomieniach.
~kazik88 4-05-2009 16:50
Dokładnie oglądnijcie zdjecia. Jakis pajac,żeby nie mówić brzydko,normalnie go podpalił !! Czego autobus?? Niech swoją chałupe podpali,baran!!!
~ 4-05-2009 17:06
pewnie Gienek się nudził,długi weekend w końcu!!
Cień 4-05-2009 18:10
Może to jakaś wojna przewoźników, albo zemsta niezadowolonego klienta, tu autobus spłonął, w innym artykule kłęby dymu w autobusie, to jest podejrzane.
~jojo do 12.19 4-05-2009 18:31
dac kask z szybką i pojedzie do Słupska przeciez jedzie bez pasazerow.Ciepło jest, zeby tylko niepadało ,bo znowu sie bedzie musiał zatrzymac. Tym razem to tylko komora silnika moze sie spalic.
~szpieg 4-05-2009 18:34
to napewno ten łysy narkoman- bandyta co mieszka obok na cervi . zacieral slady bo sikal na ten autobus.
~Gohan 4-05-2009 18:39
Podpalenie jak nic!!
~gnie.. do szpieg 4-05-2009 19:49
napewno chodzi ci o " Rafałke" S. to napewno "ona" to podpalila.
~Kierowca PKS 4-05-2009 23:43
To nie żadna wojna przewoźników, to celowe działanie firmy! Autobus oczywiście był ubezpieczony - jak się zrobi z niego stary grat, najlepiej wysłać gdzieś daleko od bazy i podpalić. Można w ten sposób wyłudzic ubezpieczenie, zawyżyć wartość takiego grata i kupić dużo lepszy wóz. to nie pierwszy taki przypadek i nie ostatni.
~oscypkowa 5-05-2009 1:33
~<lol> 5-05-2009 14:12
Wypowiedz kierowcy PKS jest jedyna z jaka moge sie zgodzic. Niestety zyjemy w takim kraju ze jestesmy zmuszeni na tego typu sytuacje. Wkońcu AC nie oplaca sie bez powodu
~wojo88 10-05-2009 19:45
to był nowy autobus barany!!!!
~orany 12-05-2009 8:26
ludzie nie straszcie!!!! rafal s. jest na wolnosci? mieszka w cieplicach???? dawno go nie widzialam, bylam pewna ze jest gdzies zamkniety!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group