Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5793
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: GKS Bełchatów trenował na boisku KKS–u

Wtorek, 18 maja 2010, 19:53
Aktualizacja: Środa, 19 maja 2010, 15:09
Autor: arec
Jelenia Góra: GKS Bełchatów trenował na boisku KKS–u
Fot. Robert Ignaciak
Na boisku KKS Jelenia Góra odbył się dziś trening pokazowy GKS Bełchatów. Piąty zespół ekstraklasy pod okiem trenera Rafała Ulatowskiego ćwiczył dziś rozegranie kontrataku.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń były asystent selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera, przywitał się ze zgromadzonymi na pokazie kibicami – Zawodnicy, których Państwo oglądacie to pierwszy skład naszego zespołu – zapewnił Rafał Ulatowski. Do Jeleniej Góry nie mogli jedynie przyjechać piłkarze zmagający się z kontuzjami oraz trener bramkarzy Zbigniew Robakiewicz, który pojechał obserwować kandydatów do gry w zespole z Bełchatowa.
Trener Ulatowski przećwiczył ze swoimi zawodnikami warianty gry z kontrataku.

Po zajęciach Jelonce udało się porozmawiać z Mateuszem Cetnarskim, który otrzymał powołanie do Kadry Narodowej na mecze z Finlandią, Serbią i Hiszpanią. Pomocnik GKS Bełchatów podsumowując ubiegły sezon zwrócił uwagę, że końcówka rozgrywek ekstraklasy była niezwykle emocjonująca – Nie pamiętam sezonu, w którym walka o Mistrzostwo Polski trwała do ostatniej kolejki.

Mateusz mówił także o problemach z kontuzją i powrotem do właściwej formy z jakimi się zmagał podczas rozgrywek ekstraklasy - Cały sezon był bardzo dziwny. Mogę spokojnie powiedzieć, że działo się w nim wszystko. Miałem kontuzję i byłem w kompletnej rozsypce. Po tej ciężkiej kontuzji szybko rozpocząłem treningi. Zacząłem wracać do swojej formy, ale zagrałem kilka bardzo słabych spotkań, w których cała drużyna zagrała wspaniale.

W najbliższym czasie Mateusz Cetnarski będzie miał okazję zadebiutować w Reprezentacji Polski. Pytany o perspektywy gry w Mistrzostwach Europy w 2012 roku zawodnik powiedział: - W kadrze na Euro 2012 zagrają najlepsi zawodnicy, którzy w danym momencie będą się najlepiej prezentować i będą w formie. Decydujący będzie sezon przed Euro. Ja się cieszę bo to jest moje najważniejsze wyróżnienie. Największe chyba dla każdego kto gra w piłkę. Pierwszy krok zrobiłem - otrzymałem powołanie. Na pewno drugim krokiem będzie jak najlepsze pokazanie się na dwutygodniowym zgrupowaniu reprezentacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1154
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group