Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4189
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gestorzy dla medyków

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 25 maja 2020, 11:09
Aktualizacja: Wtorek, 26 maja 2020, 13:26
Autor: WAC
Właściciele hoteli, pensjonatów, restauracji oraz inni gestorzy turystyki odpowiedzieli na apel samorządu Karpacza, które zorganizowały akcję „Karpacz na dyżur”.

Do akcji „Karpacz na dyżur" przyłączyło się 19 gestorów z miasta pod Śnieżką. Przekazali oni magistratowi vouchery na noclegi, gastronomię, wstęp do atrakcji turystycznych, które umilą medykom walczącym z epidemią koronawirusa pobyt w mieście.

Okazując  wdzięczność walczącym z koronawirusem służb medycznych, nasi gestorzy zaoferowali to, co mają najlepszego – doskonałe warunki do wypoczynku w Karkonoszach – mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Z otrzymanych voucherów stworzyliśmy pakiety pobytowe, które przekazaliśmy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu, Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu oraz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Trafią one do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz personelu obsługi szpitali, którzy już wkrótce wraz z rodzinami będą mogli odpocząć w naszym mieście - informuje burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
2
18%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
2
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group