Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3874
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Gestorzy dla medyków

Poniedziałek, 25 maja 2020, 11:09
Aktualizacja: Wtorek, 26 maja 2020, 13:26
Autor: WAC
Karpacz: Gestorzy dla medyków
Właściciele hoteli, pensjonatów, restauracji oraz inni gestorzy turystyki odpowiedzieli na apel samorządu Karpacza, które zorganizowały akcję „Karpacz na dyżur”.

Do akcji „Karpacz na dyżur" przyłączyło się 19 gestorów z miasta pod Śnieżką. Przekazali oni magistratowi vouchery na noclegi, gastronomię, wstęp do atrakcji turystycznych, które umilą medykom walczącym z epidemią koronawirusa pobyt w mieście.

Okazując  wdzięczność walczącym z koronawirusem służb medycznych, nasi gestorzy zaoferowali to, co mają najlepszego – doskonałe warunki do wypoczynku w Karkonoszach – mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Z otrzymanych voucherów stworzyliśmy pakiety pobytowe, które przekazaliśmy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu, Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu oraz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Trafią one do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz personelu obsługi szpitali, którzy już wkrótce wraz z rodzinami będą mogli odpocząć w naszym mieście - informuje burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
2
18%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
2
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group