Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6378
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Gest Sandry dla najmłodszych

Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 8:08
Aktualizacja: 9:22
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Gest Sandry dla najmłodszych
Fot. ....
Po raz czwarty właściciele hotelu Sandra w Karpaczu zaprosili 40 wychowanków domów dziecka: "Nadzieja" i "Sobieradzik" oraz z Pogotowia Opiekuńczego i dzieci z ubogich rodzin. Okazja to obchodzony w minionym tygodniu Dzień Dziecka.

Dzieci zostały zaproszone na basen, następnie na wspaniały poczęstunek (słodycze, pizza, frytki), a potem bawiły się na dyskotece, uczestniczyły w zabawach i konkursach. Każdy mały gość otrzymał upominek - słodycze i maskotki. Hotel ufundował także sprzęt muzyczny cztery wieże stereofoniczne dla każdej placówki (także dla domu dziecka "Dąbrówka").

Właściciele i dyrekcja Sandry otrzymali podziękowania od dzieci i organizatorów akcji Moje Marzenie. Dzięki pomocy hotelu Sandra, który pokrył koszty noclegów w Warszawie, dzieci pojadą na niezapomnianą wycieczkę do stolicy- mi.in. do TVN i TVP.

– Jeszcze raz dziękujemy także hotelowi Gołębiewski, który opłacił transport do Warszawy i firmie Krycha, która i tym razem nieodpłatnie dowiozła dzieci do Karpacza – pisze do nas wdzięczna Joanna Kramarczuk, koordynatorka działań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group