Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 2430
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gest Sandry dla najmłodszych

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 8:08
Aktualizacja: 9:22
Autor: Agrafka
Fot. ....
Po raz czwarty właściciele hotelu Sandra w Karpaczu zaprosili 40 wychowanków domów dziecka: "Nadzieja" i "Sobieradzik" oraz z Pogotowia Opiekuńczego i dzieci z ubogich rodzin. Okazja to obchodzony w minionym tygodniu Dzień Dziecka.

Dzieci zostały zaproszone na basen, następnie na wspaniały poczęstunek (słodycze, pizza, frytki), a potem bawiły się na dyskotece, uczestniczyły w zabawach i konkursach. Każdy mały gość otrzymał upominek - słodycze i maskotki. Hotel ufundował także sprzęt muzyczny cztery wieże stereofoniczne dla każdej placówki (także dla domu dziecka "Dąbrówka").

Właściciele i dyrekcja Sandry otrzymali podziękowania od dzieci i organizatorów akcji Moje Marzenie. Dzięki pomocy hotelu Sandra, który pokrył koszty noclegów w Warszawie, dzieci pojadą na niezapomnianą wycieczkę do stolicy- mi.in. do TVN i TVP.

– Jeszcze raz dziękujemy także hotelowi Gołębiewski, który opłacił transport do Warszawy i firmie Krycha, która i tym razem nieodpłatnie dowiozła dzieci do Karpacza – pisze do nas wdzięczna Joanna Kramarczuk, koordynatorka działań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

SolAngelica 6-06-2011 8:45
To bardzo fajnie ze strony właścicieli hotelu :) Należy się tym dzieciom :)
~ 6-06-2011 9:17
<i> przepraszamy - już są właściwe - redakcja </i>
~kamilaaa 6-06-2011 9:31
brawa dla Hotelu Sandra !!! Mamy nielegalny moloch Hotel Gołębiewski w Karpaczu i co z niego mamy jakiś pożytek ??
~J.K. 6-06-2011 9:44
Jeśli ktoś uważnie przeczyta tekst, to zauważy, iż hotel Gołębiewski także przyłączył się do akcji Moje Marzenie i pomógł w organizacji wycieczki do Warszawy dla dzieci z domów dziecka i ubogich rodzin. Bez pomocy tych dwóch hoteli wycieczka marzeń do TVN, Centrum Kopernik, na plan serialu: "Rodzinka pl" i do kilkunastu innych miejsc mogłaby się nie odbyć. Dziękujemy także Panu Gołębiewskiemu!!! Joanna Kramarczuk
~ 6-06-2011 11:54
Co na to inni tzw. biznesmeny z Karpacza ? Nic tylko dziamganie i narzekanie. Wstyd nie potrafią się podzielić z innymi. Co roku słyszymy Sandra zrobiła to i to, a oni nic, poza małymi wyjątkami ze strony tych jeszcze nie najbogatszych. Dziękujemy, że jest Sandra i Gołębiewski, więcej takich w Karpaczu. Pozdrawiam.
~ 6-06-2011 15:35
Brawo

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group