Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 2325
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fotoruszenie wyszło w plener

Poniedziałek, 3 października 2011, 12:07
Aktualizacja: Wtorek, 4 października 2011, 9:16
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Fotoruszenie wyszło w plener
Fot. RED
Organizatorzy i jeden z wystawców rozdawali ulotki i zachęcali przechodniów do odwiedzania wystaw festiwalu fotografii, który potrwa do połowy października.

Akcja promocyjna czwartej edycji fotoruszenia miała miejsce dziś przy ulicy Konopnickiej, Śródmiejskim Trakcie Jeleniej Góry. W działaniach wziął udział Filip Wieczorek, jeden z uczestników wydarzenia, który 6 października (czwartek) w Orient-Expressie o godz. 18 otworzy autorską wystawę zatytułowaną „Twarze zastępcze”.

Do zainteresowania się wydarzeniem, którego szczegółowy „rozkład” można znaleźć w zakładce „Artykuły sponsorowane”, zachęcała Agnieszka Romanowska, pomysłodawczyni i koordynatorka przedsięwzięcia.
Już dziś swoje fotografie na ekspozycji "Miasto utrapienia" w Old Pubie na parterze gmachu Teatru im. Norwida pokaże Kuba Bubin. Początek wernisażu o godz. 18.

„FOTORUSZENIE 2011” to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a także budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.
Organizatorem jest Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska, a partnerem - Wojewódzka Biblioteka Naukowa w Libercu. Patronem medialnym jest m.in. portal Jelonka.com.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group