Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3161
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fotografia – otwarty przegląd portfolio w BWA

Niedziela, 6 listopada 2016, 7:45
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Fotografia – otwarty przegląd portfolio w BWA
Fot. Użyczone/BWA
W najbliższy poniedziałek (07.11) w jeleniogórskiej Galerii BWA, w godzinach od 14.00 do 18.00, odbędzie się druga edycja imprezy pod nazwą „Fotografia – Otwarty przegląd portfolio”. Każdy, kto fotografuje będzie mógł przyjść do ze swoim zdjęciami i zaprezentować je wybitnemu fotografowi i znawcy fotografii prof. Piotrowi Komorowskiemu, który wyrazi swoją opinię o zaprezentowanych pracach oraz udzieli wskazówek.

Każdy z autorów prac może zaprezentować od 10 do 30 fotografii. Mile widziane są prace wywołane na papierze w formacie 13x18 cm lub większym. Temat, technika jak i czas powstania – dowolny.

Piotr Komorowski, którego prace można oglądać podczas trwającej wystawy „Cztery Kominy” w jeleniogórskim Biurze Wystaw Artystycznych, jest profesorem nadzwyczajnym w Katedrze Sztuki Mediów na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Doktorat i habilitację uzyskał w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Publikował m.in. w: „Sztuce”, „Obscurze”, „Formacie”, „Akcencie” czy „Odrze”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group