Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6905
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fontanna bez świateł

Czwartek, 2 sierpnia 2018, 8:43
Aktualizacja: Piątek, 3 sierpnia 2018, 7:08
Autor: WAC
Jelenia Góra: Fontanna bez świateł
Fot. WAC
– Czy możecie dowiedzieć się, dlaczego od jakiegoś czasu nie działa iluminacja fontanny w stawie w Parku Norweskim w Cieplicach? – pyta nasz Czytelnik pan Krzysztof.

- Według mojej obserwacji w ubiegłych latach fontanna świeciła pełnią kolorów lecz co roku gama barw się pomniejszała – mówi pan Krzysztof. - W tym roku jest jeszcze gorzej. Najpierw iluminacja zaczęła świecić na zaledwie trzy kolory, jakiś miesiąc temu świeciła już tylko na czerwono, a od około tygodnia, w ogóle nie świeci. Ludzie przyjeżdżają ją podziwiać po zmroku, a tu nic. Problem w tym, że nie wiem gdzie zgłaszać awarię, a na skrzynce sterującej fontanną też nie ma żadnej informacji na ten temat – mówi pan Krzysztof.
.
- Niestety doszło do awarii - spalił się sterownik, kierujący pracą fontanny – wyjaśnia rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Zbigniew Rzońca. - Zamówiliśmy nowy, niestety czas oczekiwania, który jest niezależny od nas, wynosi kilka tygodni. Jak zapowiada Zbigniew Rzońca - fontanna ma być podświetlona do końca sierpnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group