Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7678
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Finisz letniej akademii

Sobota, 31 sierpnia 2019, 6:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 września 2019, 7:35
Autor: WAC
Mysłakowice: Finisz letniej akademii
Fot. GOK
Na ostatnich zajęciach zorganizowanych w ramach projektu "Wakacyjna Akademia Pana Kleksa" spotkały się dzieci oraz młodzież, które latem aktywnie oraz twórczo spędzały czas w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach.

Na pożegnalnych warsztatach uczestnicy tworzyli grę planszową wielkoformatową. Na koniec zajęć odbył się poczęstunek. Rozdano też drobne upominki.

Warsztaty z cyklu ”Wakacyjna Akademia Pana Kleksa” trwały w GOK -u od czerwca. Grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w zajęciach, które przybliżały książkę autorstwa Jana Brzechwy. W ramach projektu odbyły się między innymi: spotkanie literacko – filmowe, warsztaty krawieckie, warsztaty filmowe i teatralne oraz zajęcia malowania na szkle. Jednym z elementów "Wakacyjnej Akademii Pana Kleksa" były też warsztaty filmowe dla seniorów. W wymienionych działaniach uczestnicy poznawali książkę oraz film, uczyli się tworzenia filmów, poznawali tajniki zawodu filmowca, sadzili rośliny w ogródku przed siedzibą GOK-u oraz tworzyli obrazki na szkle.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group