Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3327
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Finałowe zawody grupy Azoty

Środa, 9 marca 2016, 18:06
Aktualizacja: 18:12
Autor: MDvR
Polana Jakuszycka: Finałowe zawody grupy Azoty
Fot. archiwum
W piątek i sobotę (11–12 marca) odbędą się w Szklarskiej Porębie finałowe zawody Pucharu Grupy Azoty w biegach narciarskich. Dla młodych zawodników i zawodniczek to ostatni moment, by powalczyć o punkty i miejsca w klasyfikacji generalnej poszczególnych kategorii wiekowych.

W pierwszym dniu rywalizacji (11.03, początek o 10:00) zostaną rozegrane biegi ze startu wspólnego techniką klasyczną, w drugim dniu rywalizacji (12.03) zaplanowano również biegi ze startu wspólnego, tyle że stylem dowolnym. W zawodach finałowych po raz pierwszy w sezonie zobaczymy na trasach najmłodszą kategorię wiekową. Juniorki i juniorzy E zbierali punkty w Ligach Regionalnych Grupy Azoty, w nagrodę najlepsi w gronie dwunastolatków będą rywalizować w wielkim finale.

Liderami cyklu po zawodach rozegranych w lutym w Jakuszycach są w gronie juniorów A Kacper Antolec z LKS Poroniec Poronin i Justyna Pradziad z UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane, w grupie juniorów B Mateusz Haratyk z NKS Trójwieś Beskidzka/SMS Szczyrk i Kamila Boczkowska z MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Karpacz. W kategorii juniorów C przewodzą Dawid Damian z Jedności Nowy Sącz/SMS Zakopane i Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a grupie juniorów D Ewa Gazur z NKS Trójwieś Beskidzka i Robert Bugara z UKS Regle Kościelisko. W klasyfikacji klubowej na prowadzeniu jest MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

(Tomasz Furtak)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group