Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8160
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Finał wakacji z JSM

Sobota, 29 sierpnia 2020, 6:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 7:18
Autor: WAC
Jelenia Góra: Finał wakacji z JSM
Fot. WAC
Piknikiem rodzinnym zakończyła się wczoraj (29.08) tegoroczna edycja akcji „Wakacje z piłką i pomponem” zorganizowanej przez Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową.

W ramach „Wakacji z piłką i pomponem” na boisku przy ul. Noskowskiego w lipcu i sierpniu od kilku lat odbywają się zajęcia piłkarskie prowadzone przez trenerów z klubu Lotnik Jeżów Sudecki. W tym samym czasie dziewczynki pod okiem instruktorek ze Szkoły Tańca „No Name Dance”mogą nauczyć się układów tanecznych oraz uczestniczyć w zabawach przy muzyce. Co warte podkreślenia - udział w zajęciach jest bezpłatny.

Ukoronowaniem cyklu była wczorajsza impreza, podczas której o medale i statuetki rywalizowały drużyny w dwóch grupach wiekowych. Mecze były bardzo zacięte i pełne emocji. Nie zabrakło też pokazów i zabaw tanecznych oraz zajęć artystycznych.

Czwarte „Wakacje z piłką i pomponem” uważam za bardzo udane – mówi prezes zarządu JSM Mirosław Garbowski. - Bardzo często obserwowałem zajęcia jakie tu się obywały i cieszę się, że tak się przyjęły. Stąd też taki pomysł abyśmy w przyszłym roku to rozbudowali i aby nadal dwa dni zajęć były tutaj, a dwa kolejne na boisku na Zabobrzu III. Jesteśmy zadowoleni, że w naszej akcji uczestniczą również rodzice, ale przede wszystkim, że przebiegła ona bezpiecznie, bo czas mamy nieciekawy. Pragnę dodać, że w tym roku do zajęć piłkarskich i tanecznych doszły zajęcia artystyczne, które strasznie się spodobały zwłaszcza dziewczynkom dodaje prezes.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
1
7%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
825
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group