Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2589
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Finał remontu na trójce

Piątek, 25 października 2019, 6:05
Aktualizacja: Sobota, 26 października 2019, 9:28
Autor: WAC
Region: Finał remontu na trójce
Fot. GDDKiA
Już za kilka dni skończą się problemy kierowców związane z robotami na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Jelenią Góra i Wrocławiem. 30 października wykonawca planuje zlikwidować utrudnienia związane z objazdem, który od lipca obowiązywał między miejscowościami Stare Rochowice – Jeżów oraz otworzyć rondo w Wierzchosławicach.

Po przywróceniu ruchu na DK3, ruch na kierunku Bolków – Jelenia Góra będzie się odbywał przebudowanym odcinkiem drogi krajowej, natomiast ruch na kierunku z Jeleniej Góry do Bolkowa będzie się odbywał nowo wybudowanym łącznikiem przebiegającym pod wybudowaną estakadą. Wjazd na nowo budowaną obwodnicę Bolkowa będzie zamknięty, a ta zmiana organizacji ruchu ma na celu udrożnienie ruchu na kierunku Bolków – Jelenia Góra.

Również 30 października planowane jest wprowadzenie tymczasowej zmiany organizacji ruchu, polegającej na otwarciu ronda w ciągu DK5 w Wierzchosławicach. Wprowadzana organizacja będzie polegała na likwidacji tymczasowego bypassu w ciągu drogi DK5 w Wierzchosławicach i poprowadzeniu ruchu na nowo wybudowane rondo. Zjazd z ronda na nowo budowaną obwodnicę Bolkowa będzie zamknięty, a opisana zmiana organizacji ruchu ma na celu likwidację bypassu i udrożnienie ruchu na kierunku Bolków – Kamienna Góra.
 
| Podany termin może ulec zmianie z uwagi na panujące warunki atmosferyczne - informują drogowcy. - Apelujemy do kierowców o ostrożność, ponieważ ruch w dalszym ciągu będzie odbywał się po terenie budowy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na nową tymczasową organizacje ruchu.

Twoja reakcja na artykuł?

131
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
1%
Nudzi
2
1%
Smuci
3
2%
Złości
14
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group