Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7747
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Filia książnicy z nowym obliczem

Środa, 25 sierpnia 2010, 12:22
Aktualizacja: 12:24
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Filia książnicy z nowym obliczem
Fot. Angela
Jedenastego września br. swoje drzwi dla czytelników otworzy po niemal dwumiesięcznej przerwie filia nr 3 Książnicy Karkonoskiej przy ulicy Różyckiego. Po remoncie będzie ona bardziej przestrzenna i nowoczesna. Placówka zostanie również doposażona w osiem nowych komputerów oraz nowości wydawnicze.

Obecnie kończy się remont filii nr 3 Książnicy Karkonoskiej. Wewnątrz odnowiono i pomalowano ściany, wymieniono okna i oświetlenie, podłogi oraz całe wyposażenie z krzesłami i biurkami włącznie. Po zakończeniu prac do biblioteki dowiezione zostaną komputery, sześć z ośmiu nowo zakupionych będzie do dyspozycji czytelników.

- Znaczną część remontu udało nas się przeprowadzić dzięki darczyńcom, którym serdecznie dziękuję. Nieodpłatnie przekazali nam oni materiały budowlane i nie tylko. Po otwarciu filii czytelnicy zastaną wewnątrz odnowione pomieszczenia i większą czytelnię. Zakupiliśmy też nowości wydawnicze. Do magazynów przeniesione zostaną natomiast pozycje czytane najrzadziej, lub w ogóle – mówi Marcin Zawiła, dyrektor Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
371
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group