Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 7239
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn JSM pełen atrakcji

Niedziela, 26 czerwca 2022, 8:38
Aktualizacja: 8:39
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Festyn JSM pełen atrakcji
Fot. Przemek Kaczałko
Po dwóch latach przerwy Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wróciła do organizacji festynu, który integruje społeczność największego osiedla tzw. stolicy Karkonoszy, a także pozostałych mieszkańców miasta i okolic. Tym razem nie było to na Dzień Dziecka, a na rozpoczęcie wakacji, ale atrakcji dla małych i dużych nie brakowało!

Podczas festynu na placu przy ul. Wiłkomirskiego nie brakowało występów na scenie, w tym m.in. uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. J. Garści, pokazów tańca, jeleniogórskich przedszkolaków, Cichego Teatru „Tobi Show”, a gwiazdą imprezy był Norbi.

Ponadto można było podziwiać pokazy szkolenia psów, skorzystać z oferty wielu stoisk, a wśród nich: strefa akrobatyczna, darmowe dmuchańce, buble football, fotobudka, malowanie koszulek, animacje, plecenie warkoczyków, eksperymenty chemiczne, malowanie buziek, mobilny PSZOK, miasteczko ruchu drogowego Straży Miejskiej, czy strefy cateringowej. Nie zabrakło też strażaków z OSP Wiejska, którzy w upalny dzień dawali możliwość wodnych zabaw. Dużym zainteresowanie, cieszyła się tyrolka przygotowana przez Jeleniogórski Klub Jaskiniowy.

Cieszę się z dwóch powodów - po okresie pandemii udało nam się wznowić naszą cykliczną imprezę. Drugi powód to pogoda. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedział Mirosław Garbowski, prezes JSM, który podkreśla, że celem imprezy jest przede wszystkim integracja. - To zasadniczy cel - spółdzielnia ma być ze swoimi członkami. Po to ją tworzymy, żeby razem działać - dodał prezes.

Impreza trwała od godz. 14:00 do 20:00 i co warte podkreślenia, poza cateringiem - wszystkie atrakcje były bezpłatne.

Twoja reakcja na artykuł?

59
75%
Cieszy
4
5%
Hahaha
4
5%
Nudzi
1
1%
Smuci
2
3%
Złości
9
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group