Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 9032
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn integracyjny w Śniadeckim

Piątek, 2 września 2016, 8:43
Aktualizacja: 8:49
Autor: Org
Jelenia Góra: Festyn integracyjny w Śniadeckim
Fot. Archiwum
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze planują na sobotę 1 października organizację imprezy rekreacyjnej pn.: „ŚNIADECKI – FESTyn”.

Celem jest integracja szkoły ze środowiskiem lokalnym, kształtowanie wśród młodzieży postaw prozdrowotnych oraz pozyskanie funduszy na uzupełnienie zasobów sprzętu sportowego dla uczniów naszej szkoły (oraz ew. inwestycję w siłownię na świeżym powietrzu).

- Na festyn pragniemy zaprosić młodzież (również gimnazjalną), rodziców, absolwentów oraz wszystkich chętnych mieszkańców Jeleniej Góry. Podczas imprezy będzie można skorzystać z wielu atrakcji, w tym loterii fantowej (każdy los wygrywa), wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, poznać zasady wędkowania, obejrzeć pokaz dżudo, boksu, tańca zumba, wypróbować swoje umiejętności strzeleckie, skorzystać z punktów zdrowego odżywiania i kosmetyki, kupić najtańsze w mieście używane książki, a także wziąć udział w wielu konkursach – informują organizatorzy.

- Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób i instytucji o rozważenie możliwości sponsorowania festynu. Przydatne będą nie tylko pieniądze, ale także gadżety na nagrody w konkursach i loteryjki, napoje, artykuły spożywcze oraz pomoc w organizacji – apelują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group