Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5235
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco niebawem

Poniedziałek, 20 maja 2013, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Org
Jelenia Góra: Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco niebawem
Fot. Organizator
Już wkrótce w Jeleniej Górze odbędzie się VI Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco, organizowany przez Szkołę Tańca Orientalnego i Flamenco Elżbiety Eisenblätter przy wsparciu Zdrojowego Teatru Animacji. Imprezę rozpoczną 9. czerwca warsztaty tańca orientalnego, a potem wieczorem magiczny koncert…

W tym roku na publiczność czeka moc atrakcji. Festiwal, zatytułowany: „Taniec – energia i pasja”, otworzą warsztaty z tańca orientalnego (9 czerwca 9.30) prowadzone przez gwiazdę Samirę – tancerkę zachwycającą wdziękiem i umiejętnościami.

Wieczorem tego samego dnia, o godz. 17.00, na scenie Zdrojowego Teatru Animacji rozpocznie się magiczny koncert, wypełniony rytmami gorącego flamenco i bajkowego tańca orientalnego. Atrakcją wieczoru będzie występ Samiry, która zaprezentuje się w tańcu orientalnym. Koncert wypełnią też
pokazy uczennic Tierra Flamenca zarówno dzieci jak i pań 18+.

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w koncercie finałowym, przewidziano pokaz dodatkowy 16 czerwca (16.00), który odbędzie się także w Zdrojowym Teatrze Animacji.

Festiwal patronatem objęli: Telewizja Karkonosze Play, Jelonka.com, Portalik24.pl oraz Muzyczne Radio. Partnerzy festiwalu: Światła Miasta, G-Art Studio oraz Restauracja Cztery Pory Roku.

Dystrybucja biletów na warsztaty i koncert finałowy – Tierra Flamenca: 510 661 602 oraz na pokaz dodatkowy – Zdrojowy Teatr Animacji: 75 755 76 90.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group