Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7750
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ferie w Karkonoskim Parku były super!

Wtorek, 12 lutego 2013, 10:39
Aktualizacja: 10:51
Autor: KPN
Region: Ferie w Karkonoskim Parku były super!
Fot. KPN
Przez ostatnie dwa tygodnie pracownicy Karkonoskiego Parku Narodowego udowodnili, że nawet czasie zimowych ferii można się uczyć jednocześnie świetnie bawiąc. – W czasie zajęć feryjnych nasi młodzi przyrodnicy poznali tajemniczy świat owadów i minerałów, dowiedzieli się gdzie mieszka orzesznica, nauczyli się pomagać zwierzętom w zimie oraz jak należy segregować śmieci – wymieniają organizatorzy ferii w KPN.

Na zajęciach praktycznych każdy z uczestników mógł nauczyć się również obsługi mikroskopu, wykonać budkę dla ptaków, zrobić model Śnieżki, nadać nowe życie zwykłemu słoikowi na zajęciach plastycznych z decoupage, albo zaprojektować dla siebie ubranie z odpadków i wystąpić potem w nim na mini pokazie mody ekologicznej.

- Oczywiście nie zabrakło także zajęć na świeżym powietrzu, gdzie na rakietach śnieżnych przemierzaliśmy okolice Szklarskiej Poręby w poszukiwaniu tropów zwierząt, uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy w górach, lepiliśmy śniegowe rzeźby przedstawiające Ducha Gór oraz mieliśmy możliwość pozjeżdżania na linie – relacjonują organizatorzy. - I tak właśnie te dwa tygodnie naszym małym przyrodnikom minęły na intensywnym i przyjemnym poznawaniu karkonoskiej przyrody – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
49
Tak, to odpowiedzialna praca
14%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
24%
To oburzające ile zarabiają
41%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group