Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 8942
Zalogowanych: 56
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Fatalne skutki pijaństwa i brawury na motocyklu

Piątek, 15 sierpnia 2008, 8:04
Aktualizacja: 18:20
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Fatalne skutki pijaństwa i brawury na motocyklu
Fot. Archiwum
18–latek z Kostrzycy o mało nie zabił się w czwartek wieczorem na motocyklu, kiedy w miejscowości Kostrzyca ściął zakręt i zderzył się z pojazdem marki Audi A3.

Jak się okazało, motocyklista nie miał uprawnień do kierowania jednośladem. Mało tego. Był pod wpływem alkoholu i jechał brawurowo. Po zdarzeniu został przewieziony do szpitala. Cudem przeżył.

Ma złamaną rękę, stłuczoną klatkę piersiową, urazy głowy i ogólne potłuczenia. Kiedy wyzdrowieje, czeka go sprawa karna. Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu nieodpowiedzialnemu człowiekowi grozi kara do dwóch lat więzienia.

To kolejne fatalne zdarzenie prowadzącego motocykl w tym roku. Przypomnijmy: od kwietnia życie w wypadkach z udziałem jednośladów straciło pięć osób! Policja prowadzi działania prewencyjne, które mają ostudzić temperamenty piratów na ścigaczach, ale – jak widać – chętnych do „szybkiej” śmierci nie brakuje.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
396
Tak - świetny pomysł
60%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
27%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Pierwszy objaw niszczycielskiej choroby stawów
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Karkonosze
Rusza przetarg na przebudowę obserwatorium na Śnieżce!
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Okraj – schronisko na granicy dwóch światów
 
Pieniądze
Ratownicy dziękują za 1,5 % podatku
 
Aktualności
Powiat karkonoski oczami biegaczy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group