Zalogowanych: 19

klasa A: Falstart Orła w okręgówce

Niedziela, 13 sierpnia 2023, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Beniaminek okręgówki - Orzeł Mysłakowice, nieudanie rozpoczął zmagania po awansie z A-klasy. Na inaugurację sezonu ekipa Tomasza Woźniczki uległa u siebie Hutnikowi Pieńsk 0:2.

W pierwszej połowie kibice długo czekali na otwarcie wyniku, ale ku ich niezadowoleniu, w 36. minucie gola zdobył Dariusz Kowal. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie pierwszej części gry podwyższył na 0:2. Chwilę po zmianie stron było już 0:3, bowiem w 48 minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Szydlarski. Więcej goli nie padło i na inaugurację sezonu Orzeł Mysłakowice przegrał z Hutnikiem Pieńsk 0:3.

W następnej kolejce (20.08, godz. 11:00) Orzeł ponownie zagra u siebie - tym razem z Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Orzeł Mysłakowice – Hutnik Pieńska 0:3 (0:2)

Orzeł: Glina – Bębenek, Kasprzak (46’ Błaszczyk), Lekszycki, Matuszewski, Nygbur (75’ Konieczny), Sokołowski (62’ Martyniuk), Stompór, Sutor, Szkudlarek, Woźniczka.

Hutnik: Zazulak – Dereń (78’ M. Kiełbowicz), Derkowski (82’ Kotelnicki), Duszyński (53’ Wojtowicz), F. Kiełbowicz (67’ Daśko), Kowal, Pietrek, Pietrzak, Rękas (80’ Szłapak), Szal, Szydlarski (87’ Tkaczyk).