Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 16010
Zalogowanych: 61
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Fabuła filmu pasjonatów COD–a rozpoczyna się w Karkonoszach…na Ukrainie

Niedziela, 4 września 2011, 8:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 września 2011, 16:07
Autor: Accipiter
REGION: Fabuła filmu pasjonatów COD–a rozpoczyna się w Karkonoszach…na Ukrainie
Fot. ....
Na kilka tygodni przed premierą gry komputerowej „Call of Duty: Modern Warfare 3” po raz pierwszy został zaprezentowany tryb sieciowy. Co ciekawe, jak ilustruje nakręcony przez pasjonatów COD–a krótki film „Find Makarov: Operation Kingfish”, jego akcja rozgrywa się w przyszłości w Karkonoszach…na Ukrainie.

Tak przynajmniej informują napisy w początkowej scenie zrealizowanego przez fanów sześciominutowego filmu „Find Makarov: Operation Kingfish”, który bazują na marce „Modern Warfare”. Nie wiadomo jednak, czy twórcy mieli na myśli Bukovel, który leży w zachodniej Ukrainie w Karpatach, niedaleko Jaremczy, czy jednak Karkonosze leżące na terenie Polski i Czech.

Bliższe szczegóły dotyczące fabuły przedostały się do Internetu, jednak nie zostały potwierdzone przez pracowników Infinity Ward. Na sklepowych półkach nowe „Call of Duty: Modern Warfare 3” pojawić się ma 8 listopada br.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
605
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
37%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
„Mission Impossible” nad Bobrem
 
Aktualności
Trwają Mysłakowice Open 2026
 
Aktualności
Biegają w górach – Zimowy Ultramaraton Karkonoski
 
Aktualności
KANS dumny z biathlonistów – olimpijczyków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group