Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7164
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fabryczna (częściowo) ulicą jednokierunkową

Środa, 4 lutego 2015, 8:43
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 6:42
Autor: Mea
Jelenia Góra: Fabryczna (częściowo) ulicą jednokierunkową
Fot. Mea
– Kierowcy wciąż mylą się i wyjeżdżają ulicą Fabryczną na Plac Piastowski, a przecież ta część traktu od kilku miesięcy jest jednokierunkowa – alarmuje mieszkanka Cieplic. Zmiana ruchu nastąpiła 17 października 2014 r., a wywalczyła ją rada Cieplic.

Przypominamy - ulica Fabryczna jest obecnie jednokierunkowa od skrzyżowania z Placem Piastowskim i ul. Solankową, do skrzyżowania również z ul. Fabryczną prowadzącą do Parku Zdrojowego.

- Rada Jednostki Pomocniczej „Uzdrowisko Cieplice” podczas spotkania z policją, strażą miejską, Miejskim Zarządem Dróg i Mostów w Jeleniej Górze oraz mieszkańcami rozmawiała na temat poprawy bezpieczeństwa w tej uzdrowiskowej dzielnicy miasta. Wypracowano projekt m.in. zmiany organizacji ruchu przy banku na ul. Fabrycznej, gdzie często kierowcy parkowali w różnych miejscach i był problem z przejazdem. Urząd Miasta wyraził zgodę na taką zmianę – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Niestety kierowcy wciąż mylą się, jeżdżąc „na pamięć” i nie zwracając uwagi na znaki oraz skracają sobie drogę wyjeżdżając tak, jak niegdyś z ul. Fabrycznej na Plac Piastowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group