Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7460
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Eugeniusz Sroka ponownie nominowany na dyrektora SP11

Wtorek, 8 kwietnia 2014, 8:19
Aktualizacja: 8:23
Autor: Manu/UM
Jelenia Góra: Eugeniusz Sroka ponownie nominowany na dyrektora SP11
Fot. UM Jelenia Góra
Eugeniusz Sroka został ponownie wybrany na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina. Nominację wręczył mu osobiście prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

- Gratuluję nie tylko wyniku konkursu – powiedział prezydent – ale przede wszystkim szkoły, która jest zadbana jako obiekt, ale także stanowi wartość ogromną jako zespół kadry pedagogicznej i uczniów, ale i rodziców, bo z tego co wiem udaje się dyrekcji nawiązywać dobre relacje w tej sferze. Szkoła jest ogromna, więc problemów z jej kierowaniem też jest proporcjonalnie wiele, ale jednocześnie wyniki nauczania wskazują, że można sobie poradzić i w takiej sytuacji – dodał Marcin Zawiła.

Zanim Eugeniusza Sroka objął funkcję dyrektora SP 11, pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 8 na jeleniogórskim Zabobrzu. Był wówczas pierwszym prezesem Szkolnego Klubu Sportowego „Wichoś”, który od początku specjalizował się w koszykówce dziewcząt i chłopców odnosząc znaczące sukcesy.

Warto wspomnieć, że w latach 1990-98 pierwszym dyrektorem „Jedenastki” była Grażyna Malczuk, nauczycielka, samorządowiec, kanclerz Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group