Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7341
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Emocje w klasie B

Sobota, 14 października 2006, 0:00
Autor: ŁS
W grupie pierwszej B klasy zmierzą się w niedzielę (15 bm.):

LZS Łomnica II - Potok Karpniki (godz. 11), Dragon Miszkowice - Orzeł II Mysłakowice (14) i o godz. 15; Amfibolit Leszczyniec - LZS Kostrzyca, Uran Okrzeszyn - Lesk Sędzisław, Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów i Dolomit Pisarzowice - LZS Lipa.

Jeśli Lesk Sędzisław (1 miejsce i 16 pkt.) polegnie w meczu z zawsze groźnym Uranem w Okrzeszynie, a Potok Karpniki (2 miejsce i 14 pkt.) wygra z rezerwami LZS w Łomnicy - karpniczanie mogą zostać liderem.

W grupie drugiej B klasy również w niedzielę spotkają się:

Chojnik Jelenia Góra - Bazalt Wojciechów i Sokół Sokołowiec - Czarni Strzyżowiec - oba o godz. 11, LZS Dobków - Bobry Wojanów (13) oraz o godz. 15: Metgum Podgórzyn - GLKS Jeżów Sudecki/Czernica, KS Pasiecznik - Pogoń Wleń, Hottur Borowice - Juvenia Rybnica i KKS Jelenia Góra - UKS 06 Sosnówka.

Po tej kolejce raczej nie dojdzie do niespodzianek. Nadal liderem i wiceliderem będą: Czarni i Metgum , którzy mają łatwych do pokonania przeciwników. Ponadto KKS nie powinien wygrać z Sosnówką, a Chojnik z zaliczeniem 3 pkt. w meczu z Bazaltem. Jak będzie, okaże się po meczach, bo przecież w piłce wszystko jest możliwe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group