Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5959
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Electro, dark i industrial. 20 maja w Orient Expressie. KONKURS

Środa, 18 maja 2011, 7:58
Aktualizacja: 8:00
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Electro, dark i industrial. 20 maja w Orient Expressie. KONKURS
Fot. Organizator
W piątek, 20 maja w Orient Expressie w Jeleniej Górze odbędzie się energetyczna impreza taneczna przy dźwiękach electro, dark i industrial pt. „Dark Independent Night”. W ramach projektu, przewidziano m.in. koncert zespołu UNSINN, sety dj’s oraz nagrody losowe dla wszystkich uczestników.

Formacja UNSINN, która według naszych informacji wystąpi między setami dj’s w wykonaniu dMarka i Mańka (More Than A Party), Diaffa (Wave Messenger), Maniaca (Inside: Bunker / Wave Messenger), jak również gościa specjalnego Einara (z MordFabrik Wrocław), oscyluje w klimatach dark, electro, ebm oraz industrial. Co ważne, zespół ten już w początkach swojej twórczości artystycznej został okrzyknięty jednym z największych odkryć jeleniogórskiej (i nie tylko) sceny alternatywnej. Mocne, szybkie bity, zniekształcone wokale; niekiedy melodyjne, zaś innym razem agresywne linie syntezatorów – oto znak rozpoznawczy kapeli, która zagra dla fanów electro w piątek w Orient Expressie.

Zresztą, podobnych „smaczków”, jak określają to sami organizatorzy imprezy, dostarczą nam przed i po występie UNSINN sety dj’s, też utrzymane w klimacie dark, harsh electro, synth, gothic, powernoise, future pop itp. Słowem, będzie elektronicznie, z energią i industrialem, i nie tylko dla miłośników gatunku.

– Na „Dark Independent Night” zapraszamy każdego, kto chciałby się dobrze pobawić. Muza alternatywna tak samo, albo i lepiej nadaje się do tańca, jak dyskotekowa i my udowadniamy to na naszych imprezach. A organizujemy je przede wszystkim po to, żeby dać ludziom jakąś opcję, aby mogli gdzieś wyjść, posłuchać czegoś z zupełnie innej beczki. Czegoś mocnego, ale i czegoś dla wszystkich. W takim klimacie wszyscy znajdą coś dla siebie – mówią nam dMarek i Maniek, współorganizatorzy imprezy.

W programie „Dark Independent Night” przewidziano również nagrody losowe ufundowane przez sklep Evildolls, oferujący „alter-ciuchy” firmy Punk Rave, utrzymane w stylu lolita, emo, punk oraz gothic. Start: godz. 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

KONKURS
Dla Czytelników Jelonki, którzy jutro (czwartek) w godzinach 11 - 12 jako pierwsi zadzwonią do redakcji (75 75 444 00) i odpowiedzą na nasze pytanie, mamy 6 wejściówek na Dark Independent Night. A pytanie brzmi: gdzie i kiedy odbędzie się w tym roku festiwal Castle Party?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group