Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 6518
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ekshibicjonista grasuje w Jeleniej Górze

Piątek, 20 lipca 2012, 13:03
Aktualizacja: 13:04
Autor: Angela
Mieszkańcy Jeleniej Góry alarmują, że na ulicach miasta zaczął pojawiać starszy mężczyzna przebrany za kobietę, który obnaża się i zaspokaja swoje potrzeby seksualne przy ludziach. Ostatni raz był widziany w środę (18.07) w nocy przy ul. Paderewskiego. Póki co policja nie otrzymała zgłoszeń na temat mężczyzny, apeluje więc do mieszkańców by dzwonili kiedy go zauważą.

- Nagłośniam tę sprawę by ostrzec mieszkańców, szczególnie kobiety, młode dziewczyny i dzieci – pisze nasza Czytelniczka.

– 18 lipca około godz. drugiej w nocy, stary, pomarszczony mężczyzna przebrany za kobietę (w butach na obcasie, pomalowany, z peruką oraz torebką) gonił nas od ulicy Paderewskiego aż do ul. Kiepury 25. Krzyczał do nas, żebyśmy się zatrzymały. Przed klatką schodową zaczął się obnażyć i zaspokajać swoje potrzeby seksualne. Kiedy zaczęłyśmy wołać o pomoc, wystraszył się i uciekł. Dzisiaj dowiedziałam się, że ten człowiek jest ekshibicjonistą i kręci się w okolicach Kościoła Pankracego. Nie wiem jak się on nazywa, ale moim zdaniem może być niebezpieczny, dlatego ostrzegam przed nim innych ludzi – dodaje Czytelniczka.

Nadkomisarz Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze twierdzi, że w ostatnim czasie nikt nie zgłaszał podobnej sprawy. Apeluje jednak do mieszkańców, którzy zauważą mężczyznę, by dzwonili pod nr alarmowy 997.

- Jest to nieobyczajne zachowanie za które grozi areszt, ograniczenie wolności lub grzywna do 1500 zł – informuje nadkom. Bogumił Kotowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group