Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6689
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Echa naszych publikacji. Od Palikota do SLD

Wtorek, 28 lutego 2012, 7:26
Aktualizacja: 17:31
Autor: Grzegorz Kunecki
Chciałbym się ustosunkować do opublikowanego przez portal i tygodnik „Jelonka.com” artykułu pt. „Jeleniogórski działacz Ruchu Palikota przechodzi do SLD”.

Pan Mariusz Grzegorczyk nigdy nie był członkiem Ruchu Palikota, chociaż pod koniec w 2010 roku należał do stowarzyszenia RPP. Na początku 2011 roku napisał w liście otwartym i na Facebooku, że sam zrezygnował z członkostwa w stowarzyszeniu. Natomiast chwalił się, że zna Leszka Milliera, człowieka, który nosił biały krawat w czerwone paski, jest szefem tak poważnej organizacji jak SLD i tak niepoważnie się zachowuje. Dlatego przypuszczam, że być może pan Mariusz Grzegorczyk był czynnym działaczem SLD, wysłanym na przeszpiegi. Podobną sytuację mieliśmy pod koniec tamtego roku z Platformą Obywatelską.

Jesteśmy bardzo młodą organizacją i nasze struktury są jeszcze nie do końca stabilne. Zdajemy sobie sprawę, że stajemy się obiektem zainteresowania PO, PiS, PSL czy starego SLD. Wymienione partie najprawdopodobniej stosują różne metody, by nas ujarzmić.


Grzegorz Kunecki

Przewodniczący Zarządu Regionu OW. 1

Członek Komitetu Krajowego Ruchu Palikota

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group