• Sobota, 7 grudnia 2019
  • Godz. 22:48
  • Imieniny: Ambrożego, Marcina, Teodora
  • Czytających: 6838
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dziś „Home”. Ten film trzeba zobaczyć!

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 10:57
Aktualizacja: 10:59
Autor: red
Fot. Archiwum
W restauracji Dwór Liczyrzepy, przy ul. Obrońców Pokoju 4b w Karpaczu, odbędzie się dzisiaj ( 25 czerwca) o godz. 18.00 bezpłatny pokaz filmu „HOME”. Luc Besson i reż. Yann Arthus – Bertrand zapraszają na niezapomnianą podróż po naszej planecie. Organizatorem bezpłatnej projekcji filmu HOME jest Stowarzyszenie Ochrony Krajobrazu i Architektury Sudeckiej SOKiAS.

„Home” to bezprecedensowe przedsięwzięcie, którego celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy środowiska: globalne ocieplenie, zaostrzający się brak wody, wymieranie gatunków. Nakręcony z powietrza, bez scenariusza i zdjęć próbnych film ukazuje piękno odległych zakątków Ziemi, ale także miejsca dotknięte katastrofami ekologicznymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~m jak...-?-? 25-06-2012 17:49
"- no jak trzeba to trzeba... więc, powłóczę żwawo do "domu"...oglądnąć* na moim wiernym "rubinku" z mojego niezawodnego magnetowidu z moją niezmiennie piekną żoną, ktorą mam juz od zarania dziejów!...-ten film już mi się podoba i chyba go nawet kiedyś widziałem, tylko nie wiem w którym kinie... ale pamiętam,... że grali na pianinie... a już wiem... to na pewno (?) było w... tym kinie na "M" jak... miłość-(?)-... nie nie nie to było jakieś imię, ale już nie pamiętam, ...ale jak sobie pogrzebie w tym porzadnym podobno ze skóry portfelu to na pewno jeszcze znajdę tam ten bilet z tego kina i wam powiem... -no to ...co to ja miałem ...zrobić...?-?"
~.....?-?... 25-06-2012 18:08
"-a tak... już wiem... już sobie przypomniałem... i nawet zajrzałem do tego mojego zasłużonego portfela,... ale ale... tam wcale nie już tego biletu z tego kina na ''M"... o nie!... a co to tu robi?- jakiś stary... niezapłacony rachunek(?)... czy ja dobrze widzę... ? to normalnie jest ten rachunek co go miałem zapłacić jak szedłem do tego kina na ''M" ...ale ten film mnie tak wciągnął, że o bożym rachunku/tzn. świecie zapomniałem na amen... ale jak bym tylko wiedział gdzie to było to kino na"M" to bym tam poleciał i może bym sobie to przypomniał... tylko jak to Kino na "M" się nazywało...? może ktoś wie jak to niech mi pomoże. bo... mam- znalazłem tutaj w moim portfelu jeszcze dwa bilety na autobus to się odwdzięczę za informację i zafunduję mojemu miłemu wybawcy kurs do kina na "M" jak ?
~jako-tako! 25-06-2012 18:27
...jak? to było..?..a tak już sobie przypomniałem, ...obiecałem te bilety i słowa dotrzymam tylko niech jakiś miły gość mi pomoże to te bilety czekają... do tego Kina na"M" jak...? na ten film co go ciągle grają na tym pianinie ...w starym kinie... no i gdzie to Kino na"M"jak? jakieś imię... chyba żony jakiegoś tam króla ...ale to było tak dawno, że już nic nie pamniętam... ani tego króla, ani jego żony ani tego Kina na"M" jak ?? ani tych biletów na autobus do tego Kina na "M" ...co to go już dawno też nie ma !!!!.
~...........! 25-06-2012 18:52
...dziś już pozostał mi po tym Kinie na "M" jak to imię żony króla tylko... ślad... po bilecie na ten film w moim "podobno" skórzanym portfelu /z niezapłaconym rachunkiem/ z tej "górnej półki" ... co to jej Tam też już ...nie pamiętam!!!
~DSA 25-06-2012 20:57
oglądałem na YT dobry film w jakości HD
~ 25-06-2012 22:25
co to za kretyńskie komentarze?
~bercik 25-06-2012 22:58
Doskonały film. Widziałem już 4 razy. Dla samych widoczków warto obejrzeć a w jakości HD to już dech zapiera.
~ 25-06-2012 23:59
/ Uwaga: Ten kto nie obejrzy tego filmu może "skończyć" jak ten "kretyn"z pierwszych komentarzy, który nic poza samym sobą nie widział i był zacofany i z tego wszystkiego już nic nie pamiętał.- te wpisy to celowa prowokacja, taki szok (!) który ma za zadanie skłonić do myślenia./ Bo jak powiedział sam reżyser filmu "Home" :" jest za późno żeby być pesymistą". Warto czasem na chwilę się zastanowić, bo ta Planeta naprawdę jest nasza. ŚWIETNY FILM Z GŁĘBOKIM PRZESŁANIEM I ZDJĘCIAMI Z PONAD 50 KRAJÓW.
~ 26-06-2012 2:52
te pierwsze komenty wygladaja jak by byly napisane przez Wieslawe-pipii..... nie?
~DOMator (?) 26-06-2012 17:13
Szkoda, że nie ma już Tego Kina "Marysieńka"... mogli by tam też puścić ten film pt."Home" ...chętnie bym zobaczył(!) a tak, to tylko, ...home(!), niestety...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group