Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2541
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzikie wysypisko nie tylko na uroczysku

Wtorek, 14 października 2008, 8:19
Aktualizacja: 8:19
Autor: TEJO
Mieszkańcom nie chce się składować nieczystości w przeznaczonych do tego miejscach. Ostatnio straż miejska została poinformowana o zwalisku brudów na drodze wiodącej przez park ku pałacowi Paulinum.

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Jeleniej Górze zostało zeszpecone przez bezmyślnego i chytrego mieszkańca, który nie chciał płacić za wywiezienie brudów firmie sprzątającej miasto. Spacerowicze powiadomili o tym straż miejską. Podobne dzikie wysypisko patrol SM znalazł w samym centrum, przy ulicy Jasnej.

– Zostały podjęte natychmiastowe czynności mające na celu przywrócenia estetyki tego terenu. Informacje w postaci pism zostały skierowane do właściwych urzędów, aby szybko tę sprawę załatwić – informuje mł. insp. Grzegorz Rybarczyk.

Straż miejska zwraca się do mieszkańców Jeleniej Góry, aby widząc takie zaśmiecanie miasta, zgłaszali to pod całodobowy telefon 0577525162. – Pomoc dla nas jest bardzo ważna bo takie traktowanie naszego wspólnego mienia jest wyrazem braku kultury i wychowania – mówi G, Rybarczyk.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group