Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2618
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym

Niedziela, 10 kwietnia 2016, 8:20
Aktualizacja: 8:22
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym
Fot. Archiwum
W sobotę (16 kwietnia) w godz. od 9.00 do 13.00 odbędzie się Dzień Otwarty Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze. Pracownicy urzędu przypominają, że każdy ma obowiązek złożenia deklaracji PIT do 30 kwietnia br.

- Celem „Dnia otwartego” jest umożliwienie podatnikom złożenia zeznania podatkowego oraz zapewnienie niezbędnych informacji, dotyczących zarówno sposobu rozliczenia (wybór prawidłowego druku, załączników, informacje o ulgach i odliczeniach ), jak i form składania deklaracji ze szczególnym uwzględnieniem możliwości elektronicznego ich składania – informuje Beata Cichocka, kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym w Jeleniej Górze. – Poinformujemy także o sposobach zwrotu nadpłaty (z uwzględnieniem kosztów związanych z poszczególnymi formami) – dodaje.

- Zapraszamy podatników do złożenia zeznania rocznego w formie papierowej lub do skorzystania z możliwości wysłania deklaracji rocznej drogą elektroniczną na specjalnie przygotowanym stanowisku, mieszczącym się w sali obsługi na parterze (pok. 27). Podatnicy mogą pobrać niezbędne druki oraz uzyskać informacje dot. sposobu wypełnienia zeznania rocznego – dodaje Beata Cichocka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group