Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 7604
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzień Dziecka ze zwierzakami

Wtorek, 1 czerwca 2010, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Dzień Dziecka ze zwierzakami
Fot. Gabi
Stowarzyszenie Watra Jagniątkowska zorganizowała w swojej siedzibie wspólną zabawę dla wszystkich dzieci z Jagniątkowa i okolic.

W tym szczególnym dniu animatorami byli uczniowie z klasy weterynaryjnej ZSLiZ nr 1 w Sobieszowie. Przygotowali pouczający spektakl o zwierzątkach. Dzieci były zachwycone. Po spektaklu, w którym mogły wziąć czynny udział, biły mocno brawo.

Na tym się jednak nie skończyło uczniowie bawili się z dziećmi w wiele zabaw np. chodzi lisek koło drogi, stary niedźwiedź mocno śpi. Dzieci mogły także ulepić z modeliny zwierzątko lub namalować je farbami. Nie zabrakło oczywiście balonów, baniek mydlanych i pysznego poczęstunku. Należy także wspomnieć, że uczniowie klasy weterynaryjnej sami wykonali swoje kostiumy i piękną, wręcz bajkową scenografię.

Po spotkaniu nikt chyba nie ma wątpliwości, że w Jagniątkowie jest sporo małych dzieci. Władze powinny pomyśleć o placu zabaw dla najmłodszych, aby mogli się bezpiecznie bawić w tej części Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
689
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
25%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Milion na Festiwal Światła od kuracjuszy i turystów!
 
Aktualności
Spotkanie starosty z wiceministrem
 
Karkonosze
Otuleni śniegiem w Karkonoszach
 
Inne wydarzenia
Moc emocji i atrakcji, na liście startowej jest już blisko 50 uczestników
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group