Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8835
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzielnicowy czuwa

Środa, 14 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Dzielnicowy czuwa
Fot. KMP Jelenia Góra
W trosce o bezpieczeństwo jeleniogórzan policja rozpoczęła w środę rozwieszanie billboardów i plakatów z wizerunkami dzielnicowych.

Portrety stróżów prawa wraz ze spisem ulic ich rewirów pojawiły się w różnych rejonach Jeleniej Góry oraz w wiatach przystankowych Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
– Akcja realizowana jest pod patronatem medialnym prezydenta Jeleniej Góry w ramach wspólnego projektu „Bezpieczne Miasto” – informuje kom. Edyta Bagrowska, oficer prasowa komendanta miejskiego.

– Chcemy przybliżyć mieszkańcom naszego regionu dzielnicowego, z którym w każdej chwili można się skontaktować się. Dzielnicowy jest tzw. policjantem pierwszego kontaktu, który w miarę swojej wiedzy i umiejętności pomaga mieszkańcom rozwiązywać ich problemy. Jeżeli załatwienie sprawy nie leży w gestii policji kieruje on sprawę do właściwej instytucji – zaznacza policja.

Na każdym plakacie i billbordzie podany jest rejon służbowy oraz numer telefonu bezpośredni do wybranego dzielnicowego. Dodatkowo na potrzeby tych policjantów został uruchomiony adres poczty elektronicznej: dzielniocowi@jelenia-gora.policja.gov.pl.
Każda korespondencja, która tą drogą trafi do dzielnicowych w miarę kompetencji zostanie załatwiona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group