Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5703
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Dzięki Nadleśnictwu „Śnieżka” LO ma nowoczesne sale

Środa, 24 października 2012, 7:28
Aktualizacja: 7:29
Autor: Angela
Kowary: Dzięki Nadleśnictwu „Śnieżka” LO ma nowoczesne sale
Fot. LO Kowary
Piękna lustrzana sala taneczna oraz nowoczesny sprzęt multimedialny do trzech pracowni: biologicznej, chemicznej i świetlicy – o to wszystko wzbogaciło się kowarskie Liceum Ogólnokształcące, dzięki pieniądzom przekazanym przez Nadleśnictwo „Śnieżka” w Kowarach.

Współpraca między kowarskim LO , a Nadleśnictwem „Śnieżka” trwa od wielu lat. Są to wspólne działania na rzecz sprzątania lasów i wielu proekologicznych projektów. Przekazane pieniądze znacznie wzbogaciły bazę szkoły.

- Okazana pomoc pozwoliła nam na wzbogacenie warsztatu pracy szkoły o sprzęt multimedialny zakupiony do trzech pracowni. Dodatkowo w szkole powstała piękna lustrzana sala taneczna. Uczniowie mogą teraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez uczestnictwo w zajęciach artystycznych z tańca oraz zajęciach fakultatywnych w ramach lekcji WF. Lekcje stały się ciekawsze – mówi Grażyna Krakowiak, dyrektor ZSO w Kowarach. - Na ręce Jarosława Zająca, Nadleśniczego Nadleśnictwa „Śnieżka” w Kowarach w imieniu własnym, nauczycieli, rodziców oraz uczniów gimnazjum i liceum składam serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętna edukacja naszych dzieci. Niech zrealizują się wszelkie Państwa plany i marzenia tak, jak zrealizowały się nasze – dodaje dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group