Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2341
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzieci ukradły dziecku rower górski

Wtorek, 12 sierpnia 2008, 14:27
Aktualizacja: 14:28
Autor: TEJO
Dwóch nastolatków (11 i 13 lat) napadło w skate parku na 9–letniego chłopca. Napastnicy zabrali mu rower, który chcieli rozkręcić na części i sprzedać.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godz. 20.30. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jeleniogórzanki o kradzieży roweru górskiego.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że dziewięcioletni syn pokrzywdzonej jeździł rowerem w skate parku w Jeleniej Górze. W pewnym momencie podeszło do niego dwóch chłopców, którzy ukradli mu rower – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili rysopisy nieletnich sprawców. Kilka minut później zatrzymali dwóch chłopców w wieku 11 i 13 lat podejrzanych dokonanie tego przestępstwa.

Wyrostki zamierzali pozbyć się „fantu” rozkręcając go i najpewniej sprzedając na części. Pomagał im sąsiad. Złodzieje poprosili go o to, bo sami nie mieli odpowiednich kluczy. Oprócz reprymendy w domu, dwaj mali przestępcy staną przed obliczem sądu rodzinnego i nieletnich.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group