Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3174
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci rozwinęły skrzydła i pokazały, ile potrafią

Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 6:10
Aktualizacja: Wtorek, 18 czerwca 2013, 7:11
Autor: Org/Angela
Jelenia Góra: Dzieci rozwinęły skrzydła i pokazały, ile potrafią
Fot. Organiatorzy
Cykl imprez pod hasłem "Tu rozwijamy skrzydła" przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze, w ramach tzw. „Antoniady" czyli Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego. Co w tym roku pojawiło się w ramach święta?

Najpierw zorganizowano imprezę dla najmłodszych, na którą zaproszono dzieci ze Szkół Podstawowych nr 7 i 13. Dzieci prezentowały swoje umiejętności zdobyte w czasie roku szkolnego, brały udział we wspólnych zabawach, konkursach i uczyły się tańca nowoczesnego pod okiem instruktora MDK Grzegorza Gigiela, a dyrekcja MDK przygotowała dla uczestników słodkie niespodzianki.

Ważnym elementem święta "Antoniady" był koncert zespołów artystycznych MDK zorganizowany dzięki życzliwości dyrekcji Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze. W ponad dwugodzinnym koncercie wzięły udział zespoły taneczne, muzyczne, wokalne i grupy teatralne. Występ był potwierdzeniem, że w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze dzieci i młodzież rozwijają swoje zainteresowania i pasje.
Koncert został zorganizowany w szczególności dla rodziców i opiekunów dzieci, które aktywnie uczestniczą w zajęciach.

- "Tu rozwijamy skrzydła" to nie tylko hasło i nazwa koncertu, ale przede wszystkim potwierdzenie, że Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze jest placówką, która w doskonały sposób spełnia funkcję opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną – mówiła Danuta Sitek, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

A już od 1 lipca br. w MDK będą zorganizowane półkolonie i imprezy otwarte dla najmłodszych. Rekrutacja trwa. Pozostało jedynie kilka wolnych miejsc. Aby skorzystać z bogatej oferty MDK w czasie wakacji letnich trzeba się spieszyć!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group