Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 3787
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzieci rozwinęły skrzydła i pokazały, ile potrafią

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 6:10
Aktualizacja: Wtorek, 18 czerwca 2013, 7:11
Autor: Org/Angela
Fot. Organiatorzy
Cykl imprez pod hasłem "Tu rozwijamy skrzydła" przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze, w ramach tzw. „Antoniady" czyli Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego. Co w tym roku pojawiło się w ramach święta?

Najpierw zorganizowano imprezę dla najmłodszych, na którą zaproszono dzieci ze Szkół Podstawowych nr 7 i 13. Dzieci prezentowały swoje umiejętności zdobyte w czasie roku szkolnego, brały udział we wspólnych zabawach, konkursach i uczyły się tańca nowoczesnego pod okiem instruktora MDK Grzegorza Gigiela, a dyrekcja MDK przygotowała dla uczestników słodkie niespodzianki.

Ważnym elementem święta "Antoniady" był koncert zespołów artystycznych MDK zorganizowany dzięki życzliwości dyrekcji Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze. W ponad dwugodzinnym koncercie wzięły udział zespoły taneczne, muzyczne, wokalne i grupy teatralne. Występ był potwierdzeniem, że w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze dzieci i młodzież rozwijają swoje zainteresowania i pasje.
Koncert został zorganizowany w szczególności dla rodziców i opiekunów dzieci, które aktywnie uczestniczą w zajęciach.

- "Tu rozwijamy skrzydła" to nie tylko hasło i nazwa koncertu, ale przede wszystkim potwierdzenie, że Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze jest placówką, która w doskonały sposób spełnia funkcję opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną – mówiła Danuta Sitek, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

A już od 1 lipca br. w MDK będą zorganizowane półkolonie i imprezy otwarte dla najmłodszych. Rekrutacja trwa. Pozostało jedynie kilka wolnych miejsc. Aby skorzystać z bogatej oferty MDK w czasie wakacji letnich trzeba się spieszyć!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wdzięczni 17-06-2013 10:43
Brawo pani dyrektor MDK. Pani Danuta SItek jest niezastąpiona w swoich pomyslach W swojej placowce ciagle coś organizuje inspirując do działania dzieci i personel. W zakresie rozwoju zainteresowań warto posyłać swoje dziecI do tej placowki Wladze miasta powinny pielęgnować takie diamenty.
~ 17-06-2013 13:51
Koncert był świetny,wykonawcy fantastyczni. A dlaczego nie ma wcale zdjęć wokalistek z młodszej grupy wokalnej? Te dziewczynki wypadły nie mniej profesjonalnie niż ich starsi koledzy i koleżanki, a nie ma ani jednego zdjęcia uwieczniającego ich popisy. One też miały ciekawe rekwizyty - nie tylko skrzydła tancerki tańca egzotycznego mogą się podobać - jej 8 zdjęć solowych popisów i ani jednego zdjęcia dziewczynek to całkowity brak profesjonalizmu fotoreportera. Przykro, że tak faworyzuje się jedną osobę całkowicie lekceważąc uczucia dzieciaków,które włożyły całe serce w swój występ.
~słuchacz 17-06-2013 21:52
hmmm co prawda to prawda , zdjęcia słabe ...amatorskie do bólu .... szkoda ,że ten ktos nie zdążył zrobić zdjęć wokalistom ,bo to były małe spektakle ,chyba musiał wyjść na tę chwilę ,albo tak mu sie podobało ,że zapomniał zrobić zdjęcie i nadrabiał resztą występujących :( pisze ,bo widziałem ten występ, i naprawdę szkoda :(
Piipi Jelonkowa 17-06-2013 23:21
..do - [~Autora postu z godz.13:31] ..masz racje ! .. brakuje dzieci. Ciekawe ? ..czy rodzice pozwolili swoim pociechom na *takie stroje, ktore sa .. tak dorosle ! /..patrz pierwsze fotki / BRAVO ! ..dla dzieci,ktore chca byc jeszcze dziecmi !
~uczestnik 18-06-2013 20:20
Zdjęcia młodszych wokalistek są do obejrzenia w fotogalerii z koncertu na stronie internetowej MDK www.mdkjelonek.pl w zakładce galeria

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group